Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> LASER World of Photonics 2017

LASER World of Photonics 2017

23. Světový veletrh a kongres optických a laserových technologií s kongresem se bude konat konat v Mnichově 26. – 29. 6. 2017.


Automatizační technika a roboti, Analytické přístroje a chemie, Elektronika, Optika

Veletrh LASER 2015 opět potvrdil svoji pozici nejvýznamnějšího odborného veletrhu na světě, veletrhu se zúčastnilo rekordních 1 227 vystavovatelů ze 42 zemí na výstavní ploše 55 000 m2, navštívilo jej 31 279 návštěvníků ze 72 zemí. Nejvíce jich přijelo z Velké Británie, Francie, Japonska, Itálie, Švýcarska, USA, Holandska, Rakouska, Ruska, Izraele, Dánska, Belgie, Česka a dalších zemí. Žádný jiný veletrh neprezentuje svět fotoniky tak obsáhle a koncentrovaně jako veletrh LASER, který se zaměřuje nejen na laserové komponenty, ale také na laserové výrobní systémy.

Pozvánku pro návštěvníky si můžete stáhnout kliknutím na obrázek níže

 


Veletrh doprovází informačně velmi hodnotný WORLD OF PHOTONICS CONGRESS, pořádanými ve spolupráci a pod záštitou renomovaných společností a expertů z oboru. Veletrhu se účastní všichni vedoucí světoví výrobci ve svém oboru a prezentují jedinečnou kombinaci inovativních laserových technologií s jejich průmyslovým využitím.


Více informací na www.world-of-photonics.com

Výhradní oficiální zástupce přední světové veletržní správy Messe München Int. pro Českou a Slovenkou republiku je společnost EXPO-Consult+Service.

Foto Messe München

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: