Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Lasery + Optika v průmyslu

Lasery + Optika v průmyslu

Druhý ročník konference

LASERY + OPTIKA V PRŮMYSLU

se koná ve dnech 16. - 17. 05. 2019

v hotelu Barceló Brno Palace.Zahájení konference je plánováno na čtvrtek 16. 5. 2019 v 10:00 a ukončení na 17. 5. 2019 obědem ve 13:00. Účastníci budou mít možnost v průběhu dne diskutovat s přednášejícími a večer bude připraven zajímavý doprovodný program. Samozřejmostí je zajištění prvotřídního cateringu a služeb v rámci Barceló Brno Palace.

Událost je vhodná zejména pro vedoucí technology, vedoucí výrobních úseků, vyšší management, ředitele mezinárodních výrobních společností nebo ředitele malých a středních podniků v České a Slovenské republice.

Přednášejícími na konferenci jsou zástupci předních společností, které dodávají a integrují laserové a kamerové systémy zejména do automobilového průmyslu v České a Slovenské republice. Jednotlivé přednášky se budou věnovat posledním trendům a vývoji technologií, a to zejména reálným instalacím technologie a případovým studiím.

Během přestávek je dostatek prostoru se nejen potkat s řečníky a zažádat o doplňující informace, ale také prostor pro obchodní jednání a networking. Večerní program probíhá v uvolněné a přátelské atmosféře.

Více informací na stránkách konference.

 

 


MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem této akce.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: