Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Manažer roku 2019 - přesunuto na 21.10.2020

Manažer roku 2019 - přesunuto na 21.10.2020

Již 26 let soutěž vyhledává, hodnotí, oceňuje a propaguje nejlepší řídící pracovníky, lídry managementu v České republice. Její jedinečnost spočívá v tom, že vyzdvihuje manažery, podnikatele, lídry napříč odvětvími, profesemi a regiony. Je prezentací moderních, úspěšných metod řízení a nových trendů. Do finále se za čtvrtstoletí dostalo 1500 osobností, nejvyšším titulem Manažer či Manažerka roku bylo oceněno 61 z nich. V roce 2018 – příhodně v roce stoletého výročí založení republiky, byli oceněni manažeři čtvrtstoletí.

Právě probíhající 27. ročník reflektuje ekonomické a společenské změny, nástup digitalizace a moderní trendy v managementu. Základních kategorií, do nichž se zájemci mohou přihlásit do 15. června, je deset, další, zvláštní, je Inovace pro udržitelný rozvoj. I toto soutěžní kolo je pojato inovativně a nabízí vedle zavedených oborových kategorií i kategorie jako je Manažer digitálního věku či Manažer malých a středních podniků. Organizátoři z České manažerské asociace (ČMA), která si letos připomíná 30 let od svého založení, se již při loňském ročníku rozhodli zavést kategorii Vizionář a Zahraniční manažer.

Soutěž vyvrcholí udělením cen v pražském paláci Žofín 21. října 2020.


Manažerka roku 2018 Tanja Vainio a Manažer roku 2018 prof. Ing. Vladimír Mařík, DrSc., dr.h.c.

Mezi partnery patří sesterská Česká podnikatelská rada pro udržitelný rozvoj, Svaz českých a moravských výrobních družstev, Svaz chemického průmyslu, Zemědělský svaz ČR, Svaz podnikatelů ve stavebnictví, Svaz měst a obcí ČR či Rada kvality. S pořadateli aktivně spolupracuje Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky CIIRC prof. Vladimíra Maříka, Manažera roku 2018. Soutěž má silnou podporu mediálních partnerů.

Informace o soutěži a jejím 27. ročníku jsou k dispozici na www.manazerroku.cz.


MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem soutěže.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: