Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Měřicí technika pro kontrolu jakosti 2020

Měřicí technika pro kontrolu jakosti 2020

Česká metrologická společnost pořádá ve dnech 3. a 4. března 2020 v Plzni 29. mezinárodní konferenci Měřicí technika pro kontrolu jakosti. Cílem konference je seznámit její účastníky s moderními měřicími přístroji a měřicími metodami, používanými ve strojírenství, automobilovém průmyslu, elektrotechnice, metalurgii, v opravárenských a dalších průmyslových organizacích při kontrole kvality výrobků a výrobních procesů. V programu konference bude také zařazen workshop na aktuální téma.

Konference je spojena s rozsáhlou výstavou měřicí, kontrolní a zkušební techniky pro měření délek a navazujících veličin, negeometrických veličin, pro zkoušky materiálu, systémy pro řízení a kontrolu technologických procesů, informační systémy metrologie a řízení kvality, pro kalibraci měřidel.

Konference je určena pro pracovníky útvarů řízení kvality, technické kontroly a metrologie, metrologických laboratoří, zkušební techniky, technology, konstruktéry měřicích přípravků a vývojové pracovníky, dále učitele vysokých a středních škol příslušného zaměření.

29. ročník mezinárodní konference Měřicí technika pro kontrolu jakosti chce pokračovat v cestě neustálého zlepšování nastoupené posledními ročníky. Proto bylo pro konání konference a výstavy opět zajištěno moderní kongresové centrum Primavera v Plzni, Nepomucká 1058/128 a do programu bude zařazen workshop na aktuální téma. V rámci fakultativního programu je možno navštívit některou ze čtyř akreditovaných laboratoří.Více informací na www.csvts.cz/cms.


Časopis MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem akce.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: