Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Měřicí technika pro kontrolu jakosti

Měřicí technika pro kontrolu jakosti

Česká metrologická společnost pořádá

ve dnech 5. a 6. března 2019

v kongresovém centru Primavera v Plzni,
Nepomucká 1058/128

28. mezinárodní konferenci

Měřicí technika pro kontrolu jakosti.


Cílem konference je seznámit její účastníky s moderními měřicími přístroji a měřicími metodami, používanými ve strojírenství, automobilovém průmyslu, elektrotechnice, metalurgii, v opravárenských a dalších průmyslových organizacích při kontrole kvality výrobků a výrobních procesů. V programu konference bude také zařazen workshop na aktuální téma.

Konference je spojena s rozsáhlou výstavou měřicí, kontrolní a zkušební techniky pro měření délek a navazujících veličin, negeometrických veličin, pro zkoušky materiálu, systémy pro řízení a kontrolu technologických procesů, informační systémy metrologie a řízení kvality, pro kalibraci měřidel.

Konference je určena pro pracovníky útvarů řízení kvality, technické kontroly a metrologie, metrologických laboratoří, zkušební techniky, technology, konstruktéry měřicích přípravků a vývojové pracovníky, dále učitele vysokých a středních škol příslušného zaměření.

Bližší informace o 28. mezinárodní konferenci Měřicí technika pro kontrolu jakosti poskytne sekretariát ČMS (paní Ivana Vidimová) č.t./fax 221 082 254, e-mail: cms-zk@csvts.cz nebo přímo na adrese: Česká metrologická společnost, Novotného lávka 5, 116 68  Praha 1.

Úplná nabídka odborných akcí ČMS je na internetové adrese ČMS: www.csvts.cz/cms.
 


MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem této akce.


 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: