Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Mezinárodní konference kvality

Mezinárodní konference kvality

Mezinárodní konference kvality
Motto konference: Kvalita – konkurenční výhoda v nejistém období


Termín konání: 9. a 10. listopadu 2020
Místo konání: Clarion Congress Hotel Prague****, Praha 9 – Vysočany
I svět kvality musí reagovat na současné změny a nejisté období, jehož jsme svědky. Témata jako digitalizace, robotizace, inovace, sociální sítě, virtuální realita, umělá inteligence dostávají nový rozměr a vytvářejí kontext, který nutně ovlivňuje stávající nástroje a přístupy v oblasti kvality.
Letošní ročník mezinárodní konference s mottem „Kvalita – konkurenční výhoda v nejistém období“ je dobrou příležitostí pro setkání všech příznivců kvality, zlepšování a osvědčených manažerských přístupů.

Připravili jsme pro vás různé formáty kongresového jednání – ať už plenární zasedání první den konference, kulaté stoly či paralelní odborné sekce. Témata sekcí budou zaměřena na: Kvalitu v automobilovém průmyslu, Zkušenosti s manažerskými přístupy, Kvalitu osobního života. Jednou ze sekcí bude i konference From Farm to Fork věnující se digitalizaci a robotizaci v zemědělství a potravinářství.
Kromě absolvování odborného programu konference budou mít účastníci možnost osobně se potkávat, sdílet zkušenosti a navazovat nové kontakty či prohlédnout si stánky vystavovatelů.

Pro bližší informace sledujte naše webové stránky www.csq.cz.
Česká společnost pro jakost, z. s.,
Telefon: 221 082 269, e-mail: sekretariat@csq.cz

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: