Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Mobilní řešení pro business 2018

Mobilní řešení pro business 2018

Využijte plně potenciál mobilních technologií pro svou firmu

Analytici společnosti IDC upozorňují, že v době nástupu nových mobilních technologií, jež podporují třeba umělou inteligenci, rozšířenou realitu nebo 5G sítě, bude pro úspěch firem ještě zásadnější zvolit ta správná řešení.  Kudy tedy vede cesta k efektivnímu využití mobilních technologií ve firmách?

Na to se zaměří již šestý ročník úspěšné konference

Mobilní řešení pro business, která se koná

20.9.2018 v pražském Kongresovém centru Vavruška na Karlově náměstí.


Podle nejnovější analýzy společnosti IDC výrazně roste zájem zákazníků o chytré telefony s úhlopříčkou displeje 5,5 palce a větší, takže jsou i běžné smartphony stále lépe použitelné pro naše každodenní činnosti, pro byznys i pro volnočasové aktivity. Třeba v regionu Asie a Tichomoří již 44 % zákazníků používá mobilní nákupní aplikace, přičemž větší displeje by měly pomoci vyřešit jednu s tím související nepříjemnost - nízkou konverzi zákazníků, činící jen 1,27 %. To je jen jeden z mnoha příkladů, jak se mobilní trh a mobilní řešení mění, čímž vytvářejí nové příležitosti.

Celodenní konference Mobilní řešení pro business, kterou na konci září pořádá v pražském Kongresovém centru Vavruška na Karlově náměstí společnost Best Online Media ve spolupráci s webovým magazínem BusinessIT.cz, se problematice mobilních technologií ve firmách věnuje z řady různých úhlů a zaměří se mimo jiné právě na nové příležitosti, které nabízejí.

Konference Mobilní řešení pro business nabízí odpovědi na aktuální a často řešené otázky: Jak bezpečně a efektivně spravovat mobilní zařízení v organizaci? Jak umožnit zaměstnancům přístup k datům z jejich mobilního zařízení? Jak zachovat bezpečnost těchto dat? Jaký potenciál mobilní řešení firmám nabízejí - a jak jej využít?

Návštěvníci si vyslechnou mimo jiné přednášky na témata:

  • nejdůležitější aktuální trendy v oblasti  mobilních technologií,
  • správa a zabezpečení mobilních zařízení ve firmách,
  • jak mobilně přistupovat k informačnímu systému firmy,
  • kdy se vyplatí používat odolná mobilní zařízení
  • jak zabezpečit mobilní komunikaci.


Více informací o konferenci na webu: konference.businessit.cz

Odbornou a technickou záštitu nad konferencí má magazín BusinessIT.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: