Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Podnikatelia, spojte sa!

Podnikatelia, spojte sa!

Již několik let se setkávají lidé, kteří považují podnikání za způsob života, v žilinském hotelu Holiday Inn. Letos bude mít konference 2 přednáškové bloky s podnikateli a 2 workshopy.

Termín: 26. - 27. 04. 2017

Místo konání: hotel Holiday Inn, Žilina

Konference začne diskusí žáků a blízkých spolupracovníků profesora Milana Zeleného ke změnám ve světě podnikání, které rozpracoval. Řečníci Ivan Baťka, FOSFA, Peter Krištofovič, SALVE GROUP a Ján Košturiak, IPA Slovakia, budou hovořit o svých vlastních, praktických zkušenostech z transformace podniku a lidí v něm.

Druhý blok bude zaměřen na příchozí digitální svět. Co udělat, aby vaše firma prorazila v digitálním světě budoucnosti? Zkušenosti a novinky z digitálního podniku budou prezentovat Kristián Zastko a Martin Morháč, Sova Digital, Peter Bolebruch, In Media, Tomáš Gregor, CEIT CZ a Michal Poppe.

Workshopy zaměřené na interpretaci trendů a průlomových technologií na podnikání pomohou účastníkům změnit podnikatelský model. Konferenci moderuje Ján Košturiak, IPA Slovakia, který stál při rozběhu několika úspěšných podnikatelských projektů a založil Podnikatelskou univerzitu.

Více informací zde.


Video z loňského ročníku konference:
 


MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem této akce.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: