Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Powtech Special Edition

Powtech Special Edition

Díky současné celosvětové situaci a na základě ankety, která byla provedena mezi vystavovateli i návštěvníky, pořadatel veletrhu POWTECH (29.09. - 1. 10. 2020) rozhodl, že by nebylo možné uspořádat veletrh v letošním roce na úrovni, na kterou jsou všichni účastníci zvyklí. Přání vystavovatelů, návštěvníků a oborníků byla vyslyšena a v roce 2020 se uskuteční  POWTECH Special Edition (30. 9. - 1. 10. 2020, 10:00 – 17:00 hod, hala 1 a 3C, Norimberk, Německo).

Jedná se o speciální výstavu a odborná fóra. Přednášky budou nahrávány pro online publikum a mezinárodní řečníci se budou mít možnost k akci také připojit. Po celou dobu budou platit speciální hygienická a bezpečnostní opatření.

Kompaktní a atraktivní setkání odborníků oboru proběhne po dobu dvou dnů a umožní tak ve stejném termínu na stejném místě výměnu informací mezinárodní branže technologií zpracování částic a práškových materiálů.

Využijte POWTECH Special Edition také Vy jako platformu pro přímou komunikaci s Vašimi zákazníky. Pořadatel velmi brzy poskytne více informací. Sledujte i nadále stránky veletrhu a sociální sítě.

Více informací a přihlášku naleznete na https://www.powtech.de/de/special-edition

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: