Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Seminář: Nástroje pro výzvy dnešní doby_ZRUŠENO

Seminář: Nástroje pro výzvy dnešní doby_ZRUŠENO

Společnosti Misan a Tungaloy pořádají ve dnech 23. a 24.9.2020 v předváděcím středisku Misan v Lysé nad Labem odborný seminář, na kterém představí novinky a trendy v oboru číslicově řízených obráběcích strojů a řezných nástrojů pro rok 2020. Předvedou reálné aplikace automatizace obráběcích strojů navrhované a optimalizované dle konkrétního zadání.
 
Během organizovaných ukázek strojů pak budete moci v řezu shlédnout výběr ze sortimentu jednoho z předních světových výrobců číslicově řízených obráběcích strojů, firmy Okuma, dále vysokorychlostní obráběcí centra Brother. Firma Tungaloy se bude během ukázek obrábění prezentovat nejen osazením výrobních strojů řeznými nástroji, ale i dalšími ukázkami nejmodernějších trendů v nástrojařském oboru. V oblasti automatizace Vám v české premiéře předvedeme unikátní systém Okuma Armroid, který vyniká plnou integrací procesu zakládání a vyjímání materiálu z obráběcího stroje a přináší nové možnosti využití při řezném procesu i při údržbě stroje. Pozadu nezůstane ani činnost vývojového týmu Misanu s ukázkou robotické buňky sestávající z CNC brusky na kulato, šestiosého robota a zásobníků materiálu.

Účast na semináři je bezplatná, stravování je plně zajištěno. S ohledem na zvýšená hygienická opatření v ČR bude během celé akce dbáno na dodržování prevence a informovanosti. Před vstupem do vnitřních prostor areálu Misan budete seznámeni s přijatými opatřeními:

-    každému účastníkovi bude bezkontaktně změřena tělesná teplota
-    celkový počet účastníků akce bude omezen tak, aby bylo možno zajistit rozestupy
-    dezinfekční prostředky a jednorázové roušky budou k dispozici pro účastníky akce (nošení roušek není vyžadováno)
 
Prosíme potvrďte účast společně se jmenným seznamem osob do 18. září na www.misan.cz.
 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: