Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Specializovaný veletrh výrobní techniky METAV 2018

Specializovaný veletrh výrobní techniky METAV 2018

20. mezinárodní veletrh kovoobráběcích technologií, který se bude konat od 20. do 24. února v Düsseldorfu, ukáže kompletní řetězec a kompletní spektrum výrobní techniky. Těžištěm veletrhu budou obráběcí stroje, výrobní systémy, přesné nástroje, automatizace materiálových toků, počítačové technologie, průmyslová elektronika a příslušenství.


K těmto oborům nově přistupují témata moulding, zdravotnická technika, aditivní výroba a kvalita, která jsou v rámci tzv. tematických prostorů (areas) s vlastní nomenklaturou pevně zakotvená v programu veletrhu METAV.

Quality Area nabízí zákazníkům přehled přes celé spektrum měřicí a zkušební techniky, včetně systémů pro řízení kvality a vyhodnocovacích systémů. V Additive Manufacturing Area bude k vidění celé spektrum aditivních technologií včetně materiálů a služeb kolem 3D-tisku. Zdravotnickou techniku představí další tematický prostor veletrhu METAV – Medical Area. Ta je svými vysokými nároky a obrovským inovačním potenciálem motorem technologického pokroku v oblasti výrobní techniky. A celý řetězec tvorby hodnot ve výrobě nástrojů a forem na jednom místě přinese Moulding Area.


Program veletrhu doplní například konference odborná konference „Inside 3D Printing“, tématický park "Průmysl 4,0", workshopy o zajištění kvality, mezinárodní seminář broušení, aplikační fóra o řezné a upínací technice nebo specializovaná expozice, která se snaží nadchnout žáky pro technická povolání.

Informace a služby na www.metav.de

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: