Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> SPS IPC Drives 2018 - Veletrh chytré a digitální automatizace

SPS IPC Drives 2018 - Veletrh chytré a digitální automatizace

29. ročník veletrhu SPS IPC Drives se bude od 27. do 29. listopadu konat v Norimberku a očekává na 1 700 dodavatelů automatizace z celého světa. Jedním z hlavních témat letošního ročníku bude propojení oblastí IT a automatizace. To, že tyto branže očividně splývají, se odrazí i v obsazení hal. V roce 2018 najdou návštěvníci téma software a IT ve výrobě pohromadě v halách 5 a 6. Řada poskytovatelů se rovněž věnuje důležitému tématu kybernetické bezpečnosti – na svých stáncích názorně předvedou, jak se mohou podniky chránit před kybernetickými útoky.

Po úspěchu posledního ročníku se budou i v roce 2018 konat Guided Tours (komentované prohlídky) k tématům IT-Security in Automation, Smart Production a Smart Connectivity. Odborní návštěvníci mohou prostřednictvím těchto komentovaných prohlídek získat konkrétní informace o důležitých inovacích a exponátech těchto speciálních tematických okruhů. Vše bude doplněno vysoce kvalitními a odborně specifickými přednáškami a pódiovou diskuzí.

Společné stánky a fóra doplňují nabídku veletrhu

Rozsáhlé vhledy do specifických témat a možnost konzultovat s poskytovateli individuální požadavky najdou návštěvníci u společných stánků:

• Automation meets IT v hale 6
• MES goes Automation v hale 6
• wireless in automation v hale 5
• AMA Zentrum für Sensorik, Mess- und Prüftechnik v hale 4A.

Fóra svazů VDMA v hale 5 a ZVEI v hale 6 nabídnou vysoce kvalitní a odborně specifické přednášky i pódiové diskuze. Návštěvníci zde mohou získat informace o tématech aktuálních pro celou branži a konzultovat s odborníky v osobních rozhovorech.

Optimální plánování návštěvy veletrhu

Konkrétní program veletrhu, přehled vystavovatelů a hal a bezplatné denní vstupenky naleznou zájemci na stránkách veletrhu.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: