Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> SPS IPC Drives se mění na SPS

SPS IPC Drives se mění na SPS

Ve dnech 26. až 28. listopadu 2019 se v Norimberku koná jubilejní ročník odborného veletrhu pro chytrou a digitální automatizaci a k výročí si naděluje nové jméno. Od začátku roku 2019 nese SPS IPC Drives nové jméno: SPS – Smart Production Solutions. Jméno tohoto již 30 let etablovaného odborného veletrhu se změnilo, osvědčený koncept a obsahové zaměření zůstávají zachované a budou dále pokračovat. Pořádající společnost Mesago Messe Frankfurt tímto zohledňuje digitální transformaci tohoto odvětví a slibuje i nadále relevanci, kompetenci a výměnu informací na rovnocenné úrovni a očekává na 1 650 vystavovatelů – dodavatelů automatizace z celého světa. Představeny zde budou produkty a řešení i technologie budoucnosti udávající směr v odvětví automatizace.


Na předchozí ročník přijelo z České republiky 1 650 návštěvníků, z celkového počtu 65 700 návštěvníků. Česká republika je tak druhou nejsilněji zastoupenou zemí původu zahraničních návštěvníků.


Digitalizace se dostává čím dál více do středu zájmu i v odvětví automatizace. Vystavovatelé proto na místě předvedou svá řešení, ale také různé produkty a příklady využití v oblasti digitální transformace. To vše bude doplněno tematickými zvláštními plochami a přednáškami na veletržních fórech.

Guided Tours

Organizované prohlídky nabídnou i v letošním roce zájemcům možnost komentovaných návštěv stánků inovativních vystavovatelů z oblastí strojového učení, umělé inteligence, simulace produktů a strojů, průmyslové bezpečnosti ve výrobě, cloudových ekosystémů a prediktivní údržby.

Společné stánky a fóra doplňují nabídku veletrhu

Rozsáhlé vhledy do specifických témat a možnost konzultovat individuální požadavky s poskytovateli najdou návštěvníci u společných stánků „Automation meets IT“ v hale 6 a „AMA Zentrum für Sensorik, Mess- und Prüftechnik“ v hale 4A.

Fóra svazu VDMA v hale 5 a svazu ZVEI v hale 6 i veletržní fóra v halách 3 a 10.1 nabídnou vysoce kvalitní a odborně specifické přednášky i pódiové diskuze. Návštěvníci zde mohou získat informace o tématech aktuálních pro celou branži a konzultovat s odborníky v osobních rozhovorech.

Optimální plánování návštěvy veletrhu

Další informace k akci, vstupenky, speciální cestovní nabídky i tipy pro přípravu najdete na webových stránkách sps-exhibition.com.

Foto: Mesago Messe Frankfurt /Mathias Kutt

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: