Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Strojírenský MINI veletrh představí novinky v automatizaci výroby_ODLOŽENO

Strojírenský MINI veletrh představí novinky v automatizaci výroby_ODLOŽENO

Vzhledem k aktuální situaci spojené s šířením koronaviru se organizátoři Strojírenského MINI Veletrhu v Praze rozhodli akci odložit. Představení nejnovějších trendů ve výrobě a logistice se bohužel odkládá, nicméně možnost navštívit jednotlivé firmy a prohlédnout si exponáty osobně platí dál. Sledujte web www.miniveletrh.cz, kde se můžete registrovat k odběru novinek a budete tak mezi prvními, kdo se dozví o novém termínu akce. Jakmile to bude možné, firmy z Prahy východ otevřou své sklady a showroomy a předvedou široké veřejnosti technologie pro automatizaci výroby a logistiky.


MSV v Brně byl bohužel zrušen, ale dodavatelé strojírenských technologií z Prahy-východ se spojili a vytvořili pro vás možnost navštívit jejich pobočky a seznámit se tak s novinkami v oboru a v portfoliu jednotlivých společností.

Zajímá vás, jak zvýšit produktivitu ve vaší firmě a jak zefektivnit vaše procesy? Přijďte se podívat na strojírenský MINI veletrh a ochutnejte technologie budoucnosti.

Akce bude probíhat 6.-8.10.2020.

Pro více informací a registraci navštivte web www.miniveletrh.cz.

 

Hlavním tématem je automatizace, která představuje trend moderní doby. V současnosti může být také řešením problému nedostatku pracovní síly na trhu a zefektivnění výrobních a logistických procesů s ohledem na aktuální celosvětové výzvy.

Těšit se tak můžete například na svařovací robotické systémy a linky ve firmě Cloos Praha, Kemper vám ukáže odsávací techniku pro svařování a broušení. Společnost Jungheinrich vás seznámí s možnostmi automatizace logistiky a manipulační techniky. Trumpf Praha předvede obráběcí stroje, laserovou techniku a elektroniku podobně jako firma Yamazaki Mazak Central Europe, která vám představí technologická řešení obrábění, soustružení, frézování, CNC řízení a možnosti automatizace. Pilz Czech vám ukáže automatizační techniku a Hexagon Metrology vás seznámí s průmyslovým 3D měřením. Společnost 201 consulting vám pak poskytne komplexní dotační poradenství se specializací na strojírenství.Místo expozice je ve většině případů sídlo vystavující společnosti, případně dochází ke sdílení prezentačních prostor. Během jednoho dne tak můžete navštívit více firem, které jsou připravené se vám věnovat. Čas na cestách bude minimalizován – cesta mezi jednotlivými expozicemi firem nezabere více než 45 min.

Prezentace v jednotlivých firmách bude probíhat v několika časových blocích. Časové bloky jednotlivých společností i další informace získáte prokliknutím firemního loga. Blok je časově nastaven tak, že bude prostor pro samotnou prezentaci, praktické ukázky i řešení individuálních požadavků.

Časové bloky prezentací v jednotlivých společnostech si můžete prohlédnout po kliknutí na níže uvedené odkazy.

Cloos Praha – Svařovací robotické systémy a linky, svařovací zdroje


Kemper – Odsávací a filtrační technika pro svařování a broušení


Trumpf Praha – Technologie na zpracování plechu a laserové aplikace

Pilz Czech – Automatizujeme bezpečně!


Yamazaki Mazak Central Europe  – Technologická řešení obrábění, soustružení, frézování, CNC řízení a automatizace

Jungheinrich  – Manipulační technika, logistické sytémy, automatizace

Hexagon Metrology – Průmyslové 3D měření

201 consulting – Komplexní dotační poradenství se specializací strojírenství


Cromar – Management třískového hospodářství, vysokotlaké chlazení a filtrace
 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: