Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Technická soutěž EBEC Challenge 2018

Technická soutěž EBEC Challenge 2018

Každým rokem na VUT v Brně probíhá lokální kolo soutěže EBEC (European BEST Engineering Competition). Jedná se o největší evropskou technickou soutěž pro
studenty vysokých škol.


 

Letos bude soutěž probíhat ve dvou úrovních. Jako první se koná lokální úroveň, organizovaná jednotlivými skupinami BESTu na 88 technických univerzitách. Její vítězové postupují na regionální úroveň, kterou je pro Brno EBEC Challenge Central 2018 kombinace České republiky, Slovenska, Maďarska, Rakouska a Slovinska. Letos se toto regionální kolo uskuteční v Bratislavě.Co vše je možné navrhnout, smontovat a následně odprezentovat během několika hodin? To zjistí soutěžící EBECu Challenge, který se letos bude konat od 19. února do 8. března 2018 na VUT v Brně, konkrétně na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií, Fakultě strojního inženýrství a Fakultě stavební. Jedná se o jedinečnou výzvu, kdy si soutěžící budou mít možnost vyzkoušet práci v čtyřčlenném týmu při řešení praktických úloh.

Soutěží se ve dvou kategoriích: teoretické Case Study a praktické Team Design. Na Fakultních kolech se zadání přizpůsobuje zaměření jednotlivých fakult a zpravidla je připravováno ve spolupráci s renomovanými firemními partnery, kteří se v daném oboru pohybují.Struktura soutěže:

Online předkolo
19. 2. 2018

Fakultní kola
26. 2. 2018 Fakulta stavební
28. 2. 2018 Fakulta strojního inženýrství
06. 3. 2018 Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií

Finále
8. 3. 2018 Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií

Registrace je otevřena do 17. 2. 2018.

Více informací naleznete na www.ebec.cz .

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: