Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Veletrh Hannover Messe 2020

Veletrh Hannover Messe 2020

Nadcházející ročník se bude konat v německém Hannoveru v termínu 20. až 24. dubna 2020.

Vstupenka zdarma!

I v letošním roce naše redakce ve spolupráci s českým zastoupením Deutsche Messe CZ nabízí bezplatné permanentní elektronické vstupenky, podléhající registraci přes internetovou stránku veletrhu (eTickets) - platné po celou dobu konání veletrhu. Zde je odkaz pro získání bezplatných permanentních elektronických vstupenek (eTickets) k návštěvě veletrhu HANNOVER MESSE 2020:

https://www.hannovermesse.de/en/application/registration/ticket/?XfFyL=
 

Návod

Kliknutím na odkaz se dostanete přímo k registračnímu formuláři, přes který si elektronické vstupenky (eTickets) zaregistrujete/aktivujete. Po zaregistrování/aktivaci obdržíte od veletržní správy Deutsche Messe v příloze e-mailu v pdf souboru osobní vstupenku na Vaše jméno, kterou si vytisknete ve formátu A4 na tiskárně a předložíte ji při vstupu na výstaviště.

Pro získání bezplatné elektronické vstupenky je zapotřebí předchozí online registrace/aktivace, kterou doporučujeme provést již před návštěvou veletrhu. Elektronické vstupenky (eTickets) jsou permanentní vstupenky platné po celou dobu konání veletrhu.  V případě použití veřejné dopravy v Hannoveru (GVH region) je třeba opatřit si před nástupem jízdy jízdenku. Elektronické vstupenky (eTickets) nejsou platné jako jízdenky pro veřejnou dopravu.

Další informace k registraci vstupenek jsou k dispozici na internetové stránce http://www.hannovermesse.de/en/get-tickets/.

Program

Vedoucí světový průmyslový veletrh Hannover Messe představí v rámci zastřešujícího tématu Industrial Transformation všechna aktuální témata průmyslu, jako jsou Průmysl 4.0, umělá inteligence, 5G nebo smart logistics. Výstavními oblastmi veletrhu jsou: Future Hub, Automation, Motion & Drives, Digital Ecosystems, Energy Solutions, Logistics a Engineered Parts & Solutions. Program veletrhu doplní přes 80 konferencí a fór. Partnerskou zemí veletrhu je Indonésie.

Bližší informace o veletrhu najdete na internetové stránce veletrhu www.hannovermesse.com.

Veletrhu Hannover Messe se zúčastňuje každoročně asi 50-60 vystavovatelů z České republiky na ploše 700 až 1.000 m2.

Mapa výstaviště

 Pro zvětšení klikněte na obrázek

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: