Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Veletrh Hannover Messe 2021

Veletrh Hannover Messe 2021

Další ročník se bude konat od 12. do 16. dubna 2021. Více informací naleznete na stránkách veletrhu.

I když je svět stále polapen pandemií, pořadatel veletrhu Hannover Messe vidí nutnost dívat se do budoucna a pokračovat v přípravách dalšího ročníku veletrhu, který se uskuteční v původně plánovaném termínu 12. - 16. dubna 2021.Dynamické dění kolem nás vyžaduje pružné jednání a přizpůsobení se situaci, ne jinak je tomu u největšího veletrhu v rámci strojírenského odvětví Hannover Messe, který v roce 2021 proběhne ve formátu Analog, Digital, Hybrid.

Propojením analogového a digitálního světa a díky sofistikovaně propracovanému hygienickému konceptu na výstavišti, poskytne Hannover Messe tradiční platformu, kterou strojírenské odvětví bezpodmínečně potřebuje. Pořadatel nabízí všem vystavovatelům ten správný balíček: od analogového stánku, přes hybridní účast, až po virtuální prezentaci. Počítá se s obsazením 7 až 8 výstavních hal. Pro vystavovatele a návštěvníky, kteří kvůli cestovním omezením nebudou moci do Hannoveru přicestovat, budou k dispozici digitální prostory.

Hannover Messe je ideální platformou pro prezentaci světových novinek z oblasti průmyslové automatizace a IT, energetických a environmentálních technologií a vývoje a výzkumu v rámci oboru strojírenství. Partnerskou zemí je v roce 2021 Indonésie.

Dotace CzechTrade

Veletrh Hannover Messe 2021 je zařazen mezi podporované akce v rámci projektu NOVUMM spolufinancovaného z OPPIK. Na svou účast (ve fyzické formě) mohou MSP se sídlem či provozovnou mimo Prahu, čerpat dotaci. Detaily jsou zveřejněny na webových stránkách agentury CzechTrade www.czechtrade.cz/programy-eu/oppik/novumm.

Podniky se mohou na veletrhu prezentovat v rámci společné expozice organizované agenturou CzechTrade nebo na samostatných firemních expozicích. Společná expozice je koncipována tak, aby měly podniky co nejméně starostí s přípravou. Více informací poskytne ze společnosti PROveletrhy, výhradního zastoupení pořadatele veletrhu v ČR, nebo zástupkyně agentury CzechTrade paní Michaela Dvořáková.

Hygienický koncept

Veletržní společnost Deutsche Messe vypracovala ve spolupráci s příslušnými orgány bezpečnostní a hygienický koncept, který umožňuje pořádání veletrhů i za současných podmínek. Podrobnosti k němu najdete na https://www.hannovermesse.de/de/deutsche-messe/sicherheits-und-hygienekonzept/.

Zdroj: Zpracováno redakcí podle tiskové zprávy společnosti PROveletrhy – výhradního zastoupení Deutsche Messe AG pro ČR

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: