Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Veletrh POWTECH 2019 - Odborný veletrh mechanické technologie zpracování částic a práškových materiálů

Veletrh POWTECH 2019 - Odborný veletrh mechanické technologie zpracování částic a práškových materiálů

V první polovině dubna 2019 se bude konat v šesti halách norimberského výstaviště Powtech, hlavní odborný veletrh mechanické technologie a analytiky zpracovaní částic a práškových materiálů. Vždy jednou za rok a půl přivádí tato akce na jedno místo globální inovace v oblasti mechanických technologií analytiky, zpracování a manipulace s prášky a sypkými materiály. Projektanti a provozovatelé zařízení z téměř všech oborů, včetně chemického a farmaceutického, sektoru potravin, stavebních hmot, kameniva, zemin, recyklace a keramiky se scházejí, aby aktualizovali své znalosti a prozkoumali nejnovější vývoj v technologiích zpracování.

Poprvé bude součástí veletrhu Networking Campus. Jeho ambicí je stát se komunikační platformou pro mladé výzkumné pracovníky, začínající podniky a vývojáře. Jeho účastníci se formou krátkých přednášek, seminářů a workshopů zaměří na budoucnost moderní technologie sypkých materiálů a částic a urychlení přenosu nových poznatků z laboratoří do výrobního procesu. Hlavní témata k diskuzi účastníků budou digitální transformace v odvětví objemových pevných látek, výroba aditivních materiálů, transfery a úložiště energií, spolupráce lidí s koboty a dále virtuální, rozšířená, smíšená realita a jejich šance a omezení v provozu sypkého zboží.


POWTECH 2019 se bude konat ve dnech 9. až 11. dubna v norimberském veletržním centru.

Souběžně s veletrhem Powtech proběhne doprovodný mezinárodní kongres Partec pro všechny oblasti technologie částic.

Odborníci na sypký materiál, technologové, inženýři a provozovatelé zařízení z celého světa se v dubnu 2019 sejdou na veletrhu POWTECH v Norimberku. Ve třech dnech a šesti veletržních halách zažijí návštěvníci nejnovější zařízení a systémy pro všechny mechanické postupy od A do Z. Odborná fóra, komentované prohlídky a přednášky doplní prezentace přibližně 900 vystavovatelů, jejichž účast se očekává. Každých 18 měsíců POWTECH přivádí na jedno místo globální inovace v oblasti mechanických technologií zpracování i analytiky a manipulace s prášky a sypkými materiály. Projektanti a provozovatelé zařízení z téměř všech oborů, včetně chemického a farmaceutického, sektoru potravin, stavebních hmot, kameniva, zemin, recyklace a keramiky se scházejí, aby aktualizovali své znalosti a prozkoumali nejnovější vývoj v technologiích zpracování.

Víe na stránkách veletrhu www.powtech.de

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: