Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Veletrhy Intec a Die Zuliefermesse 2021

Veletrhy Intec a Die Zuliefermesse 2021

Lipsko 2. - 5. 03. 2021

Veletrhy Intec a Die Zuliefermesse 2021, které se budou konat v příštím roce od 2. do 5. března, opět promění Lipsko v centrum strojírenství a evropského subdodavatelského průmyslu. V nelehkých dobách nabídnou důležitou pomůcku pro orientaci v zásadních změnách, kterými průmysl prochází. Vystavovatelé z Česka mají na veletrzích Intec a Z ty nejlepší předpoklady navázat, či dále prohloubit obchodní vztahy s významnými společnostmi z Německa a celé Evropy. Ministerstvo průmyslu a obchodu plánuje společnou expozici českých firem v rámci programu na podporu exportu.

Do vystavovatelského spektra patří inovace i osvědčené postupy v celém spektru obráběcí techniky pro zpracování kovů, dále aplikovaná automatizační řešení pro strojírenství a výrobu dopravních prostředků rovněž jako montážní a manipulační technika v průmyslových výrobních procesech.

Výhradní zastoupení Leipziger Messe pro Českou republiku nabízí kompletní servis pro vystavovatele a návštěvníky. Doplňující informace získáte na www.lipskeveletrhy.cz nebo na oficiálních stránkách veletrhu www.messe-intec.de

Veletrh intec se koná souběžně s veletrhem DIE ZULIEFERMESSE.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: