Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Veletrhy wire & Tube 2018

Veletrhy wire & Tube 2018

Od 16. do 20. dubna 2018 na düsseldorfské výstavišti proběhne zde mezinárodní veletrh wire, představující novinky ze světa výroby a zpracování drátů a kabelů, a současně veletrh Tube, mezinárodní odborný veletrh v oblasti výroby a zpracování trubek, rour a potrubních systémů.


I letos pokračuje tradice, kdy se každé dva roky schází mezinárodní odborná veřejnost na výstavišti v Düsseldorfu, aby zde prezentovala inovace ve svých oborech, vedla jednání a uzavírala obchody. Oba veletrhy tak zde budou prezentovat inovativní technologie, nové stroje a zařízení či výrobky a služby.

V hlavní roli speciální dráty a kabely

Více než 2 600 klíčových hráčů oboru se setká v pěti veletržních dnech v 16 pavilonech na celkové ploše kolem 110 000 m2. Očekává se přibližně 70 000 mezinárodních návštěvníků. Düsseldorfské odborné veletrhy tak jednoznačně stvrzují svou pozici číslo jedna mezi světovými veletrhy v uvedených oborech.


Pro zvětšení klikněte na obrázek

Veletrh wire 2018 najdeme v pavilonech 9 až 16 a v části pavilonu 18: předvádět se budou stroje a zařízení na výrobu a zpracování drátů, nástroje a pomocné materiály pro technologie jednotlivých technických postupů a dále i materiály, speciální dráty a kabely. 

Kromě toho se budou prezentovat inovace z oboru měřicí, řídicí a regulační techniky, jakož i zkušební postupy a specializované oblasti. Zaměření na sklolaminátové kabely a optická vlákna bude tentokrát ještě větší než doposud. Düsseldorfské veletrhy  tím reagují na stále širší využívání kabelů z optických vláken v energetice, stavebním průmyslu a v oblasti komunikací.


Obory z oblasti drátů, strojů na výrobu kabelů a skleněného vlákna se prezentují v pavilonech 9 až 13 a 16, tvářecí technika (Fastener Technology) pak navazuje v pavilonu 15. Stroje na svařování mřížoviny (Mesh Welding) a techniku výroby pružin (Spring Making) pak najdeme v pavilonu 13.

Dálková potrubí a ropovody

Veletrh Tube se představí v pavilonech 3 až 7.0, dále v pavilonech 16, 17 a v části pavilonu 18. Stroje a zařízení na výrobu, zpracování a opracování trubek, stejně jako nejrůznější příslušné materiály, trubky a příslušenství, použité stroje, nástroje pro výrobní techniky, pomůcky, měřicí, řídicí a zkušební technika patří také do letošní obsáhlé nabídky.

Veletrh tematicky doplní též dálková potrubí (ropovody) a technologie OCTG (trubkové zboží na ropu, zemní plyn atp.), profily a stroje i plastové roury. Trvale silná poptávka z Číny zaručuje, že se bude opět zřizovat čínský pavilon. Pod zastřešujícím sloganem Meet Chinas Expertise se v pavilonu 16 prezentují čínské podniky zabývající se výrobou drátů, kabelů a trubek.
 
Příslušenství k sortimentu trubek se nachází v pavilonu 17, obchod s trubkami a výrobu trubek najdeme v pavilonech 3 a 4, tvářecí technika potrubí pak navazuje v pavilonu 5. Stroje a zařízení, jakož i stroje na opracování trubek se prezentují v pavilonu 6 a 7a. Profily a plastové trubky (Plastic Tubes) se nacházejí v pavilonech 3 až 7.0 a dále pak v pavilonech 16 a 17.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: