Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Vstupenka na HANNOVER MESSE 2017 zdarma!

Vstupenka na HANNOVER MESSE 2017 zdarma!

Nejvýznamnější světový průmyslový veletrh se uskuteční v Hannoveru 24. - 28. dubna 2017.

Veletrh HANNOVER MESSE je globální událost, kterou zastřešuje téma „Integrated Industry - Creating Value“ a která zahrnuje všechna témata týkající se digitalizace výroby (průmysl 4.0) a energetických systémů (Integrated Energy). Je složen ze sedmi vedoucích veletrhů probíhajících na jednom místě: Industrial Automation, MDA – Motion, Drive & Automation, Digital Factory, Energy, ComVac, Industrial Supply a Research & Technology. Partnerskou zemí veletrhu HANNOVER MESSE 2017 je Polsko. Další informace jsou k dispozici na www.hannovermesse.de.

Na předchozím veletrhu HANNOVER MESSE 2016 se představilo 5.200 vystavovatelů ze 75 zemí světa. Veletrh navštívilo přes 190.000 návštěvníků, z toho 50.000 návštěvníků přijelo ze zahraničí.

I v letošním roce naše redakce ve spolupráci s českým zastoupením Deutsche Messe CZ nabízí bezplatné permanentní elektronické vstupenky, podléhající registraci přes internetovou stránku veletrhu.

Elektronický odkaz pro získání bezplatných permanentních elektronických vstupenek: //www.hannovermesse.de/promo?fyu75


Po kliknutí na elektronický odkaz se dostanete přímo k registračnímu formuláři, který je potřeba vyplnit pro aktivaci vstupenky. Po registraci obdržíte e-mailem v pdf souboru osobní bezplatnou elektronickou permanentní vstupenku připravenou k tisku ve formátu A4 na tiskárně počítače. Vytištěnou vstupenku předložte při vstupu na výstaviště. Tyto vstupenky jsou platné pouze po předchozí  online registraci, kterou doporučujeme provést  již před veletrhem. 

Elektronické vstupenky (eTickets) jsou permanentní vstupenky platné po celou dobu konání veletrhu.

Další  informace k registraci vstupenek jsou k dispozici na internetové stránce //www.hannovermesse.de/en/get-tickets/ticket-registration.xhtml

Zaslané elektronické vstupenky platí po celou dobu konání veletrhu, ale neplatí současně jako jízdenky na místní dopravu v Hannoveru. Chcete-li chtít cestovat místní dopravou v Hannoveru, je tedy třeba opatřit si před vstupem do dopravního prostředku jízdenku.

Zde ke stažení návštěvnické informační brožurky v anglickém jazyce.

Visitor Guide

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: