Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů

Výroba v detailu

Jak se dá vyrobit až 20 miliónů dveřních klik za rok?
To se dozvíte v rámci, dalšího ročníku konference Výroba v detailu 2017,
která se bude konat 26. září 2017.

Tentokrát se společně podíváme do WITTE světa,
v Ostrově a Nejdku
.


Pro zvětšení klikněte na obrázek.

Již od roku 1899 přesvědčuje WITTE Automotive své automobilové zákazníky pomocí inovativních řešení a technologického know-how v oblasti zamykacích a ovládacích systémů a vyvinula se ve významnou obchodní skupinu s globální působností. V Ostrově nad Ohří nedávno uvedla do provozu novou továrnu na vnější kliky s integrovanou lakovnou. Za cca 1 rok vznikla vysoce moderní hala, kde je jedenáct robotů schopno vyprodukovat až 20 milionů dveřních klik za jeden rok. V areálu je 12 výrobních linek, na kterých se pracuje ve třísměnném provozu, a je zde prostor k uskladnění 594 palet ve dvou výškách.

Ani v Nejdku nezaháleli a uvedli do provozu nové vzduchotechnické zařízení. 90 lisařům nejdeckého výrobce zamykacích systémů pro automobilový průmysl nová vzduchotechnika výrazně zlepší pracovní prostředí díky kompletní výměně vzduchu v jejich provozu, a to čtyřikrát za hodinu.

A jak bude celá akce probíhat?
Celé úterní dopoledne budeme detailně procházet oba závody.  Po obědě,v hotelu SPA hotel Zámek Lužec,  Vám ten nejpovolanější, jednatel WITTE,  pan Gerhard Knop, odpoví Vaše další dotazy týkající se výroby a celého WITTE  S našimi dalšími hosty se podíváme např., jak funguje výrobní družstvo Druchema nebo jak se aplikuje Industry 4.0 ve Wikov Industry.

Více informací o akci a možnost přihlášení naleznete na www.controlling.cz. Nezapomeňte, že do konce srpna platí akce 2+1 zdarma. Čím více vás přijde, tím více ušetříte.

Máte dotaz? Kontaktujte Helenu Sochrovou na čísle +420 226 211 690 nebo prostřednictvím e-mailu: helena.sochrova@controlling.cz.
 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: