Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> wire & Tube 2020 - NOVÝ TERMÍN

wire & Tube 2020 - NOVÝ TERMÍN

Nový termín konání veletrhů byl stanoven od 7. do 10. prosince 2020. 

Messe Düsseldorf odkládá konání březnových veletrhů

Konkrétně jde o veletrhy ProWein, wire and Tube, Beauty, Top Hair, METAV a Energy Storage Europe. V úzké koordinaci se všemi zúčastněnými partnery bude společnost neprodleně informovat o alternativních termínech konání těchto veletrhů, aby byla zaručena co nejvyšší bezpečnost plánování.

Messe Düsseldorf tedy postupuje podle doporučení krizového týmu německé vlády, aby při hodnocení rizika závažných událostí zohlednil zásady institutu Roberta Kocha. Na základě tohoto doporučení a nedávného významného nárůstu počtu infikovaných lidí v Evropě společnost Messe Düsseldorf situaci nově vyhodnotila. K tomu přispěla i nejistota mezi četnými vystavovateli a návštěvníky veletrhů v březnu a složitá cestovní situace, zejména pro zahraniční zákazníky.
 
Werner M. Dornscheidt, generální ředitel společnosti Messe Düsseldorf GmbH: „Naši zákazníci, partneři a zaměstnanci nám důvěřují. Nejen pokud jde o profesionální a úspěšné zvládnutí významných mezinárodních akcí v Düsseldorfu. Tuto důvěru v nás mohou mít, i když rozhodneme o kritických situacích z hlediska jejich bezpečnosti.“

„Toto rozhodnutí nebylo pro všechny zúčastněné snadné,“
řekl Thomas Geisel, primátor města Düsseldorf a předseda dozorčí rady Messe Düsseldorf GmbH. „V současné době je však posunutí termínů pro Messe Düsseldorf a jeho zákazníky s ohledem na dynamický vývoj situace nezbytné.“

V současné době nemáme v úmyslu odložit hlavní veletrhy interpack a drupa, které se konají v Düsseldorfu v květnu a červnu. „Samozřejmě i zde bereme dotazy našich zákazníků týkající se koronaviru velmi vážně,“ řekl Dornscheidt, „proto situaci po konzultaci se zdravotnickými úřady a partnery včas vyhodnotíme a přijmeme odpovědné rozhodnutí.“

Dr. Andrea Gränzdörffer
tisková mluvčí
Messe Düsseldorf GmbH


I letos pokračuje tradice, kdy se každé dva roky schází mezinárodní odborná veřejnost na výstavišti v Düsseldorfu, aby zde prezentovala inovace ve svých oborech, vedla jednání a uzavírala obchody. Dva veletrhy zde budou opět prezentovat inovativní technologie, nové stroje a zařízení či výrobky a služby.

Na veletrhu wire to budou novinky ze světa výroby a zpracování drátů a kabelů, na veletrhu Tube se návštěvníci mohou seznámit s inovacemi v oblasti výroby a zpracování trubek, rour a potrubních systémů.


Výstaviště v Düssledorfu.


 

Na ploše 115 000 m2 se představí přibližně 2 600 vystavovatelů.

Nové možnosti prezentace poprvé nabídne vystavovatelům veletrhu Tube multifunkční Hala 1, která dokáže poskytnout prostor až pro 10 000 účastníků. Vystavovatelé si nyní mohou pro dokonalejší prezentaci svých produktů objednat ještě větší, živější a digitálně vybavené expozice. Další novinkou je skutečnost, že v nabídce veletrhu wire 2020 budou zahrnuty koncové produkty. Upevňovací prvky a technické pružiny se představí v halách 16 a 17.

Veletrh wire se v roce 2020 uskuteční v halách 9 až 12 a 14 až 17. Prezentovat bude stroje a zařízení na výrobu a zušlechťování drátů, nástroje a pomocné materiály pro technologie, materiály a technologie pro skleněná vlákna, speciální dráty a kabely nebo inovace z oblasti měřicí, řídicí, regulační a zkušební techniky.


Veletrh wire bude prezentovat mimo jiné též inovace z oblasti měřicí, řídicí, regulační a zkušební techniky.

V hale 15 se dále představí stroje na svařování mříží, které jsou pro logistiku výstaviště náročnou výzvou: do kabelových šachet a kanálů je nutno natáhnout a propojit obzvláště silné kabely, které jsou schopny přenést napětí potřebné pro provoz těchto strojů.

V hale 13 představí čínští vystavovatelé řešení pro dráty a kabely, a to opět pod heslem meet China`s expertise.

V halách 16 a 17 se dále poprvé představí kompletní řetězec výroby pro spojovací prvky a pružiny. Vedle surových materiálů, strojů a zařízení budou prezentovány i koncové produkty jako kotvení, spoje a technické pružiny. Pro výrobce, obchodníky a nákupčí se veletrh wire Düsseldorf od roku 2020 stává novou informační a obchodní platformou.

Co nabídne Tube 2020?

Celý výrobní řetězec průmyslu trubek a rour – koncentrovaně a komplexně se představí v halách 1, 3, 4, 5, 6, 7.0 a 7a. Stroje a zařízení na výrobu, opracování a zpracování trubek a rour, surové materiály, trubky a příslušenství, použité stroje, technologické nástroje a pomůcky, měřicí, řídicí, regulační a zkušební technika – to vše patří k rozsáhlé nabídce veletrhu Tube. Součástí je i obchodování v oboru ropovodů a plynovodů, včetně technologií nalezišť, dále profily, stroje a také plastové trubky.

Výrobci trubek a rour, včetně příslušného obchodu mají dostatek prostoru, aby na velkých plochách předvedli své stroje, zařízení a produkty. V halách 5, 6 a 7a je doplní zpracovatelé trubek, a v hale 7.0 se pod heslem meet China`s expertise představí reprezentativní zástupci tohoto oboru z Číny.

(Vele)trhy budoucnosti

Během více než 30 let se veletrhy wire a Tube Düsseldorf vyvinuly v přední světové veletrhy svých oborů, a také v mezinárodním měřítku již existuje 11 satelitních akcí k tématům dráty, kabely a trubky. Ve svých regionech jsou předními oborovými veletrhy, poskytují domácímu průmyslu cenné impulzy a disponují velkým růstovým potenciálem. Satelitní veletrhy v Rusku, Brazílii, Číně, Thajsku, Indii a USA jsou již součástí portfolia veletrhů v oboru technologie výroby a lití kovů pořádaných společností Messe Düsseldorf.

Veletržní dvojice wire a Tube očekává v roce 2020 více než 70 000 návštěvníků z přibližně 130 zemí. Aktuální informace k oběma specializovaným veletrhům najdete na internetových portálech veletrhů.

Více informací naleznete na stránkách veletrhů: wire & Tube.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: