Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> WOOD-TEC 2017 - Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

WOOD-TEC 2017 - Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

WOOD-TEC je nejdůležitějším veletrhem pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl v České republice a na Slovensku. Tato akce je obchodní, vzdělávací i společenskou akcí všech, kteří pracují se dřevem. Probíhá za podpory evropského sdružení výrobců dřevozpracujících strojů EUMABOIS.

 
Konat se bude v Brně v termínu 31.10. - 3.11. 2017

I v roce 2017 bude přehlídkou tuzemských výrobců i světových značek jak v oblasti strojů pro dřevozpracující průmysl, tak v komponentech pro výrobu nábytku. WOOD-TEC je vyhledávanou příležitostí pro získání přehledu o technologiích i materiálech.

Nosnou myšlenkou ročníku 2017 je česko-slovenská koncepce, v předchozím ročníku se výrazně zvýšil počet návštěvníků ze Slovenska.

Z průzkumu návštěvníků veletrhu WOOD-TEC 2015 vyplynulo, že návštěvníci vyhledávají nejen stroje, ale i komponenty pro výrobu nábytku. S rostoucí ekonomikou i spotřebou lze předpokládat, že tento trendu bude ještě silnější.

S cílem trvalého posilování návštěvnické atraktivity veletrhu WOOD-TEC bude i v letošním roce 2017 organizována WOOD-TEC aréna, která slouží především k získávání informací o trendech a novinkách. Toto fórum je samozřejmě otevřeno všem vystavovatelům, kteří chtějí posílit svou prezentaci před návštěvníky.

Dobrou příležitostí ke zvýraznění vystavených exponátů jsou soutěže, proto letos bude spuštěna cena WOOD-TEC Award. Oceněným exponátům se vždy dostává větší pozornosti a získané ocenění je pro vystavovatele široce využitelné.

Více na stránkách veletrhu

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: