Témata

Rhenus Lub

Firma založená v roce 1882 je nezávislou a úspěšnou německou společností spravovanou majitelem s mezinárodními dceřinými společnostmi a distributory. Díky dlouhodobému myšlení a vývojovým činnostem je na čele v inovacích průmyslových maziv.
Značka Rhenus je jednou z nejsilnějších světových značek pro speciální maziva v různých aplikacích a odvětvích. Jako prémiový partner pro průmysl zná a rozumí fluid managementu svých zákazníků, kteří věří Rhenus Lub jako vysoce inovativnímu a spolehlivému odborníkovi s detailním know-how v chladicích a průmyslových mazivech.

Obory činností

Kontakty

Průmyslová 222, 391 37 Chotoviny
Tel: +420 381 235 201

Sociální sítě


Články Rhenus Lub

Aeronautika: Trojí efekt chladicích maziv

Přesnost a nejmodernější technologie, stabilita a snižování hmotnosti: Požadavky kladené na komponenty pro letecký průmysl jsou extrémně přísné. Ruku v ruce s tím jdou obdobně vysoké požadavky na výkonnost ve výrobě dílů – nejenom pro materiály jako hliník, titan a kompozity, ale i pro stroje a nástroje používané v procesech třískového obrábění.

Aeronautika má nového favorita

Svou přední pozici v leteckém průmyslu dál posiluje společnost Rhenus Lub. Další speciální mazivo tohoto německého odborníka - rhenus TU 560 - disponuje celosvětovým schválením pro použití v leteckém průmyslu od výrobce Airbus.

Chladicí mazivo pro ochranu kůže při obrábění

Na ruce se dnes v důsledku intenzivního mytí a dezinfikování upírá mimořádná pozornost. Obojí je sice dobré pro hygienu, rozhodně to ale není něco, co by přispívalo ke zdraví pokožky.

Suverénní výroba - i pod vysokým tlakem

Extrémně malá pěnivost. To je hlavní důvod, proč chladicí mazivo rhenus TS 421 zajišťuje ještě vyšší výkon.

Špičkové duo pro broušení a frézování

Výroba ozubených kol a převodovek nepromíjí žádnou chybu: Každá vada snižuje výkonnost, každá nepřesnost na obrobku masivním způsobem negativně ovlivňuje spolehlivý přenos síly. Pro výrobní podniky je proto rozhodujícím krokem výběr správného chladicího maziva.

Chladicí mazivo které vydrží

Ve znamení perfektní funkčnosti bylo vyvinuto inovativní chladicí mazivo Mönchengladbach, August 2019 – rhenus TS 440. Díky nové koncepci dlouhodobé stability na základě nejmodernější technologie chladicích maziv je mazivo mimořádně odolné, absolutně nenáročné na údržbu a jednoduchá manipulace s ním usnadňuje práci.

Chladicí mazivo pro náročné materiály

Speciálně pro proměnlivé podmínky obrábění a náročné materiály bylo vyrobeno chladicí mazivo rhenus TU 446. Tento inovativní produkt společnosti Rhenus Lub neobsahuje žádné nebezpečí a uživatelům umožňuje snadnou údržbu.

Chladicí mazivo, které vydrží

Nově vyvinutý odolný výrobek společnosti Rhenus Lub – rhenus TS 440 – usnadňuje uživatelům život.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce