Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Virtuální zákaznický den ZAT

Virtuální zákaznický den ZAT

Zajímají vás novinky z oblasti řídicích systémů pro jaderné, tepelné a vodní elektrárny, distribuce energie, teplárenství, plynárenství a drážních systémů?

Pak sledujte

v úterý 12. února od 14.00 do 15.00 hod.

živé vysílání z virtuálního studia ZAT,

světového výrobce řídicích systémů pro energetiku a průmysl.


 

Už 15. zákaznický den ZAT má název Zoom At Technology.

A nač se můžete těšit? Na hodinu on-line vysílání nabitou technologickými inovacemi, IoT technologií a samozřejmě novinkami ze ZAT a vývoje řídicích systémů pro energetiku a průmysl.

Ve virtuálním studiu umístěném ve výrobních prostorách ZAT vám budou k dispozici odborníci k odpovědím na vaše dotazy. Sledovat a chatovat s nimi můžete z pohodlí vaší kanceláře, home office či kdekoliv, kde se zrovna budete nacházet,“ říká Denisa Ranochová, mluvčí společnosti ZAT a.s.

Přímý přenos z virtuálního studia zákaznického dne Zoom At Technology se bude vysílat v úterý 12. února od 14.oo do 15.oo hodin na www.zoomattechnology.com.  Už nyní se zde můžete zaregistrovat a dozvědět se zajímavosti k připravované mezinárodní akci.

Projekt ZAT podpořila Hospodářská komora ČR i velvyslanectví České republiky a zastoupení CzechTrade v sedmnácti zemích světa.

Vysílání bude probíhat v anglickém jazyce.

Zdroj: Tisková zpráva ZAT

Zpracováno redkcí

 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky


Sledujte nás na sociálních sítích: