Témata

Actum Digital

Tato česká technologická digitální agentura vyvíjí pokročilá digitální řešení pro správu a zlepšování zákaznické zkušenosti, obchodu a dat. Díky desítkám let zkušeností z IT prostředí buduje pro klienty systémy postavené na synergických kombinacích špičkových technologií od firem jako Sitecore, Microsoft, Google, Kentico, SAP nebo AWS. Zaměřuje se na západní trhy, kde mezi její nejúspěšnější projekty patří globální CMS systém pro společnost METRO AG.

Kontakty

Plynární 1617/10, 170 00 Praha 7
Tel: +420 266 798 100

Sociální sítě

Facebook: @Actumcz
Instagram: @actumdigital
LinkedIn: @actumdigital

Články Actum Digital

E-commerce pro výrobce obráběcích nástrojů

Nový e-commerce portál pro B2B prodej a podporu zákazníků zprovoznil na platformě SAP Commerce Cloud výrobce obráběcích nástrojů Dormer Pramet. Projekt, který ovlivní nákupní zkušenost a zvýší kvalitu online služeb pro desítky tisíc zákazníků v celkem 70 zemích po celém světě, realizovala partnerská společnost Actum Digital.

Nový online portál na prodej řezných nástrojů

Společnost Dormer Pramet, která vyrábí řezné nástroje, spustila svůj nový e-commerce portál pro B2B prodej svých produktů a pro podporu zákazníků. Portál je postaven na platformě SAP Commerce Cloud a bude sloužit v celkem 70 zemích pro desítky tisíc zákazníků, jimž umožní online nákup a přístup k důležitým informacím od výrobce. Nyní portál funguje v České republice, na Slovensku a Ukrajině, v Maďarsku, Rumunsku, Polsku, Německu a Turecku. Do března 2022 bude zprovozněn v ostatních zemích. Projekt realizovala partnerská společnost Actum Digital.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce