Témata

PROveletrhy

PROveletrhy zastupuje na území České republiky dvě významné německé veletržní společnosti: NürnbergMesse Group se sídlem v Norimberku a DeutscheMesse AG se sídlem v Hannoveru. Mezihlavní aktivity společnosti patří PR činnost a informování českých vystavovatelů a návštěvníků, tisku a médií o veletrzích pořádaných oběma veletržními společnostmi jak v Německu, tak dceřinými společnostmi ve světě.

Kontakty

Římská 37, 120 00 Praha 2

Sociální sítě

Facebook: @proveletrhy
LinkedIn: @proveletrhy

Články PROveletrhy

Veletrh novinek ze zpracovatelského průmyslu

Objevte inspirativní řešení pro budoucnost a setkejte se s vizionáři z byznysu, vědy a politiky. Veletrh Hannover Messe vytváří platformu, na které se pravidelně prezentují novinky ze světa zpracovatelského průmyslu.

Euroguss 2024 – zrcadlo průmyslu tlakového lití

Odvětví tlakového lití hledá a potřebuje dialog jako nikdy předtím. O tom, že Euroguss jako přední veletrh je k tomu ideální platformou, svědčí skutečnost, že na leden 2024 jsou haly s přibližně 600 vystavovateli již plně obsazeny. V Norimberku se scházejí všichni klíčoví hráči, od výrobců strojů až po výrobce tlakových odlitků a jejich dodavatele, aby diskutovali o vývoji v oboru, technologiích, ekonomice a politice a odpovídali na naléhavé otázky. Předprodej vstupenek byl právě zahájen. Christopher Boss, výkonný ředitel veletrhu Euroguss, přináší aktuální zprávy.

Představte své inovace na veletrhu Hannover Messe 2023

Od 17. do 21. dubna 2023 se uskuteční v Hannoveru tradiční strojírenský veletrh Hannover Messe. Ještě do konce prosince se můžete přihlásit k účasti!

Zdarma vstupenky na veletrh it-sa

Od 25. do 27. října 2022 představí na norimberském výstavišti přes 670 vystavovatelů novinky v oboru kybernetické bezpečnosti. Veletrh nabídne kompletní přehled o současných prostředcích pro zabezpečení informační techniky včetně cloudů, o systémech mobilní bezpečnosti, šifrovacích nástrojích a přístupových systémech.

Zdarma vstupenky na veletrhy Powtech a Fachpack

Na konci září se budou konat v Norimberku dva veletrhy, Powtech - odborný veletrh mechanické technologie zpracování částic a práškových materiálů a Fachpack - mezinárodní veletrh obalových technologií. Český zástupce společnosti NürnbergMesse, společnost Proveletrhy nabízí volné vstupenky na oba veletrhy. 

Euroguss – tři dny tlakového lití v Norimberku

Norimberský veletrh Euroguss je přední platformou pro výměnu názorů s lidmi podobně smýšlejícími o technologiích, o vývoji procesů a materiálů a o nových oblastech jejich použití. Celé odvětví se již těší na možnost bezpečně a osobně se setkat, protože Euroguss 2020 byl jednou z posledních příležitostí k osobnímu setkání před pandemií. Veletrh se letos uskuteční ve dnech 8.–10. června.

Hannover Messe 2022 –
energetika a digitalizace

Svět prožívá zlom v mezinárodní hospodářské a energetické politice – zlom, který je doprovázen růstem cen energií a narušením dodavatelských řetězců a má přímý dopad na celosvětovou průmyslovou výrobu. Zároveň se stále více výrobních podniků snaží přispět k boji proti klimatickým změnám a hledají rovnováhu mezi zabezpečením dodávek energií a ochranou klimatu. V této napjaté oblasti je třeba rychle nacházet řešení: politická, ekonomická a zejména technologická. Hannover Messe 2022 k tomu poskytne rámec.

Hannoverský veletrh letos digitálně

Koronavirová pandemie urychlila digitalizaci průmyslu. Zároveň odhalila zranitelnost globálních dodavatelských řetězců. V důsledku toho zažívá svět průmyslu nebývalé otřesy. Klíčová otázka tedy zní, které strategie, opatření a partnerství zajišťují konkurenceschopnost odvětví. Odpovědi nabízí Hannover Messe Digital Edition – ústřední platforma pro inovace, networking a orientaci ve věku průmyslové transformace.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce