Témata

Jesper Sonne Thimsen

Obchodní ředitel pro střední a východní Evropu ve společnosti Mobile Industrial Robots (MiR), jež je rychle rostoucím předním výrobcem mobilních kolaborativních robotů.

Jesper do společnosti MiR nastoupil v roce 2017, aby řídil její zastoupení ve státech střední a východní Evropy a ve Finsku. Zaměřuje se na rozvoj trhu a osvětu v oblasti mobilních robotů a na podporu zákazníků a distributorů značky MiR. Jesperovými nejsilnějšími kompetencemi jsou multikulturní a meziorganizační komunikace, stejně jako orientace na řešení, zatímco jeho nejhlubší odborné znalosti zahrnují zavádění produktů, technických řešení na globální trhy a správu různých distribučních platforem.

Jako bývalý Area Sales Manager pro střední a východní Evropu ve společnosti Universal Robots byl vedoucím týmu pro region, zodpovědný za distributorský prodej dánských cobotů a také za regionální PR aktivity. Jeho předchozí zkušenosti zahrnují také následující pozice: Ředitel obchodního rozvoje pro oblast EMEA v americké společnosti MultiCam, obchodní manažer pro Střední východ a pro Asijsko-pacifický region v německé společnosti Sirona a International Key Account Manager pro oblast asijského Pacifiku v dánské společnosti Purup-Eskofot. Jesper vystudoval Strategic Export Sales, International Business College a Aarhus Business School. Ve volném čase se Jesper věnuje vodnímu pólu, kickboxu, fotbalu, cestování, hudbě, šachům a četbě.

Články

Interoperabilita AMR robotů

Výrobci a poskytovatelé skladových služeb se napříč průmyslovými odvětvími neustále snaží optimalizovat procesy, aby mohli lépe čelit výzvám, kterými jsou nedostatek pracovních sil, rostoucí konkurence, požadavky na agilní výrobu a rychlé dodávky.

Dezinfekční modul pro mobilní roboty

Pokud pandemie covid-19 způsobila něco pozitivního, pak je to určitě zvýšená pozornost k čistotě prostředí na veřejných místech. Nemocnice a jiná zdravotnická zařízení byla v čistotě, sterilitě a dezinfikovaném stavu vždy napřed v porovnání s jinými prostorami. Dezinfekce se ale stala důležitou i pro výrobní společnosti, které se snaží zajistit maximální bezpečí svých pracovníků i zákazníků.