Témata

EuroBLECH 2024 – Mezinárodní veletrh technologií zpracování plechu

22. 10. 2024 – 25. 10. 2024

Hannover Messe, Německo
www.euroblech.com

Výstava je známá jako světová událost číslo 1 pro všechny, kteří se zabývají zpracováním plechu, a poskytuje jedinečný trh pro dodavatele technologií, kteří chtějí představit své nejnovější technologické vymoženosti celosvětovému publiku.

Brány 27. mezinárodního veletrhu technologií zpracování plechu EuroBLECH se otevřou ve dnech 22. až 25. října 2024 na výstavišti v německém Hannoveru. Jde o největší světový veletrh pro zpracování plechu, který pokrývá celý dodavatelský řetězec v 15 různých technologických odvětvích. Návštěvníci se mohou těšit na působivé množství živých ukázek a světových premiér, které jim umožní prozkoumat, posoudit a prodiskutovat výhody a přínosy konkrétních technologických řešení pro jejich vlastní výrobní proces.

Vzhledem k tomu, že 80 % návštěvníků veletrhu EuroBLECH se rozhoduje o nákupu a téměř každý druhý návštěvník má v úmyslu investovat, mohou vystavovatelé očekávat čtyři dny cenných osobních jednání s klíčovými kontakty z globálních společností, které hledají řešení pro zpracování plechu. Předběžný seznam vystavovatelů zahrnuje přední mezinárodní značky i nadějné začínající podniky z 32 zemí.

Veletrh EuroBLECH 2024 obsadí haly 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 26 a 27 na hannoverském výstavišti, které je největším výstavištěm na světě. Zájem o plochu stánků byl obrovský, zejména ze strany mezinárodních vystavovatelů – více než 60 % vystavovatelů je přihlášeno ze zemí mimo Německo. Přehlídka tak odráží celosvětový význam odvětví zpracování plechu v širší ekonomice. Mezi hlavní vystavovatelské země patří kromě Německa také Itálie, Turecko, Čína, Španělsko, Nizozemsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Belgie, Rakousko, Francie a USA.

Novinka v r. 2024: Prohlídky s průvodcem

Poprvé si návštěvníci budou moci rezervovat prohlídky s pečlivým výkladem průvodce. Motto letošního ročníku veletrhu EuroBLECH „The Power of Productivity“ se odráží i v tom, že se organizované návštěvnické zážitky zaměřují na technologie zvyšující produktivitu. Všechny zastávky mají 10minutovou prezentaci následovanou krátkou relací otázek a odpovědí. Na výběr jsou dvě varianty prohlídky:

Prohlídka 1 „Průmyslový internet věcí (IIoT)“ zahrnuje klíčová témata, jako jsou velká data, vzdálená analýza, prediktivní údržba, sledování výroby a sledovatelnost dílů. Účastníci se seznámí s různými výrobky, nástroji a softwarem, které jim pomohou plánovat, optimalizovat a sledovat výrobu s cílem zvýšit celkovou produktivitu, efektivitu a udržitelnost.

Prohlídka 2 „Automatizace a robotika pro efektivní výrobu“ ukazuje, jak mohou integrované, přídavné či samostatné automatizační a robotické systémy zefektivnit výrobní operace pro větší udržitelnost a produktivitu, a to i u malých sérií. Rozsah systémů je od manipulačních, třídicích, dopravníkových, skladovacích a stohovacích systémů až po roboty, kolaborativní roboty a autonomní mobilní roboty (AMR).

Další informace o rezervaci prohlídek s průvodcem budou zveřejněny na webových stránkách veletrhu EuroBLECH blíže k výstavě.


Pořadatel

RX

Společnost RX se zabývá budováním podniků pro jednotlivce, komunity a organizace. Kombinací dat a digitálních produktů zvyšuje sílu osobních akcí a pomáhá zákazníkům získávat informace o trzích, vyhledávat produkty a provádět transakce na více než 400 akcích ve 22 zemích a 42 průmyslových odvětvích. Organizátor veletrhu EuroBLECH a dalších.

Číst dál