Témata

EuroBLECH 2024 – Mezinárodní veletrh technologií zpracování plechu

22. 10. 2024 – 25. 10. 2024

Hannover Messe, Německo
www.euroblech.com

Výstava je známá jako světová událost číslo 1 pro všechny, kteří se zabývají zpracováním plechu, a poskytuje jedinečný trh pro dodavatele technologií, kteří chtějí představit své nejnovější technologické vymoženosti celosvětovému publiku.

15 technologických odvětví v devíti výstavních halách pokrývá celý dodavatelský řetězec výroby plechových prototypů, průmyslových komponentů a spotřebních dílů. Patří sem stroje, nástroje a IT řešení pro řezání, děrování a tváření, spojování, svařování a upevňování, povrchovou úpravu a dokončování, řízení procesů a zajištění kvality, strojní prvky a komponenty, systémy CAD/CAM/CIM, vybavení skladů a továren, recyklaci materiálů a další řešení související se zpracováním plechů, trubek, profilů, plastových hybridů a dalších konstrukcí.

Vzhledem k tomu, že 80 % návštěvníků veletrhu EuroBLECH se rozhoduje o nákupu a téměř každý druhý návštěvník má v úmyslu investovat, mohou vystavovatelé očekávat čtyři dny cenných osobních jednání s klíčovými kontakty z globálních společností, které hledají řešení pro zpracování plechu. Předběžný seznam vystavovatelů zahrnuje přední mezinárodní značky i nadějné začínající podniky z 32 zemí.

Veletrh EuroBLECH 2024 se koná v halách č. 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 26 a 27 v areálu Hanoverského výstaviště v Německu. Haly jsou rozděleny na základě technologických odvětví podle profilu výstavy. Novinka od ročníku 2022: Technologie spojování a technologie povrchů a nástrojů je umístěna v hale 26 (dříve se nacházela v hale 13).


Pořadatel

RX

Společnost RX se zabývá budováním podniků pro jednotlivce, komunity a organizace. Kombinací dat a digitálních produktů zvyšuje sílu osobních akcí a pomáhá zákazníkům získávat informace o trzích, vyhledávat produkty a provádět transakce na více než 400 akcích ve 22 zemích a 42 průmyslových odvětvích. Organizátor veletrhu EuroBLECH a dalších.

Číst dál