Témata

Stormware

Stormware vyvíjí aplikace usnadňující práci v oblasti účetnictví, daní, personalistiky i práva, a to v čele s ekonomickým software Pohoda, který patří mezi nejoblíbenější na trhu. Pro své zákazníky společnost poskytuje propracovaný systém zákaznické podpory, který zahrnuje jak automatický přísun aktualizací software, tak telefonickou i e-mailovou podporu osm hodin denně, pět dní v týdnu. Centrála Stormware je v Jihlavě a v různých koutech země pak dalších šest poboček.

Kontakty

Za Prachárnou 4962/45, 58601 Jihlava
Tel: 567 117 711

Články Stormware

Sofistikované ERP řešení pro výrobní podniky

V současnosti se klade stále větší důraz na rychlost a flexibilitu, a firmy tak musí optimalizovat své podnikové procesy, aby udržely krok s konkurencí. Pro výrobní podniky to pak platí dvojnásob. Aby plně využily svůj potenciál, stále více se obracejí na ERP systémy, které mohou celý výrobní proces značně zefektivnit. A právě těmto účelům perfektně slouží informační systém Pohoda E1.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce