Témata

5. ročník odborné konference na téma Cloud Computing v praxi

16. 09. 2021 – 16. 09. 2021

Praha
http://konference.businessit.cz/

Konference Cloud computing v praxi se podrobně věnuje jednomu z přetrvávajících zásadních trendů v IT – cloud computingu.

Účastníkům nabídne podrobný pohled na jeho problematiku a odpovědi na mnohé aktuální a často řešené otázky: Jak efektivně využívat cloudové služby? Jaké jsou v této oblasti aktuální trendy? Jak volit poskytovatele cloudu? Jak co nejefektivněji využít výhod, které cloudové technologie nabízejí, a jak se vyhnout potenciálním nástrahám?

Hlavní témata:

Nejžhavější trendy v oblasti cloudu a cloudových řešení

Moderní cloudové služby

Infrastruktura současných cloudů

Efektivní využití cloudu

Možné nástrahy cloudových řešení a jak se jim vyhnout


Aktuální situace nahrává rozvoji cloudových řešení

Jedním z pozitiv covidové situace v posledních dvou letech je výrazný nárůst využívání moderních informačních a komunikačních technologií. Jedním z vítězů jsou tak i služby cloudu, které podle analytiků Gartner zaznamenávají roční růst o 20 - 25 %. Na aktuální témata v této oblasti se i letos zaměří tradiční konference Cloud computing v praxi.

Více se dočtete na: : http://konference.businessit.cz


MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem této konference.Pořadatel

Zuzana Paulinová

Best Online Media je mediální zastoupení webů z především z oblasti informačních technologií a telekomunikací. Pro firmy připravujeme internetové reklamní kampaně "na míru". Pořádáme také odborné IT konference o firemních informačních systémech.

Číst dál