Témata

AMPER 2023

21. 03. 2023 – 23. 03. 2023

Výstaviště Brno
www.amper.cz

Veletrh Amper je každoročně největší událostí v oblastech elektrotechniky, energetiky, elektroinstalace, elektroniky, digitalizace, automatizace, ICT, osvětlení a zabezpečení v České republice i na Slovensku.

Letošní veletrh nabídne průřez aktuálních příležitostí investic do moderního a energeticky soběstačného provozu. Bez ohledu na ceny energií je pro zajištění spolehlivých dodávek elektřiny potřeba sofistikovaná a spolehlivá infrastruktura.

Vystavovatelé veletrhu nabídnou komplexní efektivní řešení pro malé i velké podniky v oblasti výroby, distribuce a akumulace elektrické energie. Budou také představeny nejnovější modely transformátorů a inovace v rozvaděčové technice. Důležitým tématem veletrhu je každoročně i e-mobilita, na kterou se zaměřuje doprovodný program veletrhu Amper e-Motion.

Automatizace & digitalizace

Inovativní technologie řídicích a regulačních systémů i software a hardware pro digitální transformaci výrobních podniků budou k vidění na expozicích řady vystavovatelů. Návštěvníci veletrhu budou mít i prostor pro diskuzi v rámci Fóra automatizace & digitalizace, které nabídne sled zajímavých přednášek z oboru měřicí, regulační a automatizační techniky a průmyslové informatiky.

Pro chytré domy i města

Veletrh Amper je již tradičně ideálním místem k prezentaci novinek vystavovatelů v oblasti chytrých řešení pro domy i celá města. V rámci programu Amper Smart & Safe City proběhne dvoudenní konference Smart city v praxi určená odborné veřejnosti z řad municipalit, městských služeb, průmyslu a ostatních organizací. Na konferencích vystoupí zástupci státních organizací, regulačních autorit i průmyslu.


MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem veletrhu


Pořadatel

Terinvest

Veletržní správa, organizátor veletrhu Amper.

Číst dál