Témata

Automatica Mnichov 2022

21. 06. 2022 – 24. 06. 2022

Messe München, Německo
www.automatica-munich.com

9. mezinárodní odborný veletrh automatizace a mechatroniky

Posledního ročníku veletrhu se v roce 2018 zúčastnilo rekordních 890 vystavovatelů ze 30 zemí na ploše 66 000 m2 a veletrh navštívilo 46 000 odborných návštěvníků, z nichž třetina přijela z 89 zemí světa. Veletrh tak potvrdil svoje postavení světové události č. 1 v oboru. Nejvíce návštěvníků přijelo z Rakouska, Itálie, Švýcarska, Česka, Slovinska, Číny, Ruska, Španělska a Turecka.

Zaměření veletrhu:

  • Digitální transformace
  • Člověk a stroj
  • Umělá inteligence
  • Autonomní výroba a další

Veletrh Automatica je největší platformou pro automatizaci výrobních procesů, především z průmyslu strojírenského, automobilového, elektrotechnického, zpracovatelského, nápojového aj. 

Veletrh Automatica je současně největší světovou show průmyslových robotů.


Pořadatel

Expo-Consult+Service

Expo-Consult+Service je veletržní poradenská, reklamní a cestovní agentura, působící na veletržním trhu od roku 1993 jako výhradní oficiální zástupce přední světové veletržní správy Messe München Int. pro Českou a Slovenkou republiku. Spolupracuje rovněž s veletržní správou GHM Mnichov – společností pro pořádání řemeslnických veletrhů. Hlavní činností společnosti je poskytování komplexního vystavovatelského a návštěvnického servisu na veletrzích v zahraničí od úvodní komunikace s veletržní správou přes objednávku výstavní plochy a zpracování profesionálního návrhu a realizace expozice až po zajištění cenově výhodného ubytování. Návštěvníkům nabízí zlevněné vstupenky, ubytování i organizaci hromadné dopravy a další veletržní informační servis.

Číst dál