Témata

EUROGUSS 2024 - Mezinárodní odborný veletrh lití pod tlakem

16. 01. 2024 – 18. 01. 2024

NürnbergMesse, Německo
www.euroguss.de/en

Veletrh EUROGUSS je největším specializovaným veletrhem zaměřeným na technologie lití pod tlakem. Během tří veletržních dnů je možno se seznámit nejen s technickými novinkami, ale i procesy a výrobky.

Na základě naší spolupráce s pořadatelem veletrhu EUROGUSS, máme opět možnost nabídnout našim čtenářům vstup na veletrh zdarma. Vstupenku získáte po registraci kódu EG24CZ na https://www.euroguss.de/en/visit

Na veletrhu představí své novinky a inovace přes 550 vystavovatelů z celého světa, Česká republika je na veletrhu zastoupena 15 vystavovateli. 

Jako již tradičně se veletrhu účastní i Svaz sléváren ČR. Přijďte navštívit společnou expozici, kterou zastřešuje MPO ČR v hale 7, číslo stánku 7-555. Těšíme se na vaši návštěvu.

V případě dotazů k veletrhu můžete kontaktovat výhradní zastoupení pořadatelev ČR, společnost Proveletrhy na adrese: info@proveletrhy.cz

Rozmanitost, dynamika, inovace: EUROGUSS 2024 jako zrcadlo průmyslu tlakového lití

Odvětví tlakového lití hledá a potřebuje dialog jako nikdy předtím. O tom, že EUROGUSS jako přední veletrh je k tomu ideální platformou, svědčí skutečnost, že na leden 2024 jsou haly s přibližně 600 vystavovateli již plně obsazeny. V Norimberku se scházejí všichni klíčoví hráči, od výrobců strojů až po výrobce tlakových odlitků a jejich dodavatele, aby diskutovali o vývoji v oboru, technologiích, ekonomice a politice a odpovídali na naléhavé otázky.

Do posledního místa jsou zaplněny čtyři haly norimberského výstaviště.