Témata

Fastener Fair CONNECT

17. 11. 2021 – 18. 11. 2021

online
fastenerfair-connect.com

Veletrh spojovacích materiálů CONNECT je dvoudenní online obchodní obchodní, síťová a znalostní platforma, která svolává všechny mezinárodní profesionály v oboru spojovacích materiálů.

Účastníci z různých průmyslových sektorů se budou moci spojit s příslušnými dodavateli technologií, procházet produkty a inovace ve virtuálních showroomech a zúčastnit se živých relací a webinářů o aktuálních průmyslových problémech, které jsou přizpůsobeny k prohloubení know-how a kompetencí tohoto sektoru.

Jediný digitální veletrh pro toto vysoce specializované odvětví.

Fastener Fair CONNECT digitálně sjednotí pět pevných regionálních trhů a poskytne celému dodavatelskému řetězci komplexní prostor pro inovace a bezkonkurenční síťové příležitosti s globální komunitou spojovacích a upevňovacích prvků. Tato událost bude kombinovat virtuální ukázky produktů s interaktivní vzdělávacími webináři – bezkonkurenční potenciál tohoto sektoru k mezinárodnímu propojení a prospěchu z all-inclusive zkušenosti.


Pořadatel

Mack Brooks Exhibitions

Mack-Brooks Exhibitions pořádá cílené obchodní výstavy po celém světě v různých průmyslových odvětvích, jako je strojírenství, doprava, infrastruktura a průmyslová výroba. Portfolio akcí pokrývá specializované oblasti včetně zpracování plechu, letištní techniky, železniční techniky, ražby tunelů, chemie, upevňovací a fixační techniky, výroby vlnité lepenky a kartonu, zpracování papíru, fólií a fólií, tisk a balení. Od února 2019 je Mack-Brooks Exhibitions součástí RX, předního světového organizátora akcí.

Číst dál