Témata

GrindingHub - mezinárodní veletrh technologie broušení

17. 05. 2022 – 20. 05. 2022

Messe Stuttgart, Německo
www.grindinghub.de

Svým jasným zaměřením, mezinárodním přístupem a moderním konceptem hybridního veletrhu se GrindingHub stane novým průmyslovým místem setkání pro technologii broušení.

Nabízíte řešení týkající se technologie broušení klasické brusky pro plně automatizovaný proces broušení? GrindingHub lze také použít jako novou platformy pro vaši společnosti a prezentaci jejich služeb.

GrindingHub je nové mezinárodní centrum pro technologii broušení a superfinišování. Veletrh se zaměřuje na všechny aspekty tvorby hodnoty v této technologické oblasti. Středobodem jsou brusky, nástrojové brusky a brusiva. Prezentovány jsou všechny relevantní softwarové nástroje, procesní periferie a měřící a testovací zařízení potřebná pro QM procesy týkající se broušení, přičemž je zohledněno celé výrobní prostředí technologie broušení.

Mezinárodně orientovaný veletrh začíná hybridním konceptem. GrindingHub jako doprovod k akci a také mezi akcemi nabízí digitální formáty pro matchmaking, webové semináře, konference a také komunikaci aktuálních trendů a inovací napříč všemi kanály.