Témata

Hannover Messe 2023 – Vstupenka zdarma!

17. 04. 2023 – 21. 04. 2023

Hannover Messe, Německo
www.hannovermesse.de

Od 17. do 21. dubna 2023 se uskuteční v Hannoveru tradiční strojírenský veletrh Hannover Messe. Veletrh nabídne ucelený obraz od digitalizace a automatizace složitých výrobních procesů přes využití vodíku k zásobování továren energií až po použití softwaru k evidenci a snižování emisí.

Získejte zdarma eTicket (volnou vstupenku)

Na webové stránce zadejte svůj email a kód tvV6p. Po registraci uvedeného eTicket získáte vstupenku na veletrh zdarma.

V čem bude veletrh Hannover Messe 2023 speciální? V rámci hlavního tématu „Průmyslová transformace – přinášíme změnu“ (Industrial Transformation – Making the Difference) ukáží podniky, jaké změny může průmysl prosadit, aby došlo k výraznému snížení emisí CO2 ve velkém měřítku.

Změna klimatu, nedostatek energie, narušené dodavatelské řetězce – to jsou jen některé z výzev, kterým dnes společnost a hospodářství čelí. Tyto výzvy mají jedno společné: Jejich zvládání spočívá v důsledném využívání vyspělých technologií a inovativních průmyslových řešení.

Veletrh nabízí ucelený obraz technologických možností pro průmysl dneška i zítřka – od digitalizace složitých výrobních procesů a využití vodíku k provozu celých výrobních zařízení až po použití softwaru k evidenci a snižování emisí CO2.

Více než 4 000 společností z celého světa představí špičková technologická řešení pro budoucnost výroby a dodávek energií. Přidejte se k nim a představte své inovace.

V případě dotazů k veletrhu, k cenovým podmínkám účasti, k dotaci či jiným tématům k veletrhu HM23 kontaktujte zástupce pořadatele Deutsche Messe v ČR paní Naďu Lichte ze společnosti PROveletrhy,  info@proveletrhy.cz.

Domovská stránka veletrhu www.hannovermesse.de/en/


Pořadatel

Deutsche Messe

Deutsche Messe je jednou z pěti největších veletržních společností v Německu a jednou z deseti největších na světě. Hlavní činností je pořádání předních mezinárodních veletrhů v německém Hannoveru a ve vybraných zemích. Společnost byla založena v roce 1947 a vlastní jeden z největších výstavních areálů na světě. Více než 113 veletrhů je každoročně organizováno veletržní společností po celém světě. Do skupiny Deutsche Messe spadá 10 dceřiných společností. Kromě toho disponuje sítí 55 zastoupení, která působí ve více než 100 zemích. V České republice je výhradním zastoupením PROveletrhy plus. 

Číst dál