Témata

Konference Integrované inženýrství v řízení průmyslových podniků

10. 11. 2021 – 10. 11. 2021

Brno
www.rep.fs.cvut.cz/konference

Ústav řízení a ekonomiky podniku je od roku 2000 každoročně při příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně pořadatelem odborné konference z cyklu Integrované inženýrství v řízení průmyslových podniků.

Ústav řízení a ekonomiky podniku, Fakulty strojní ČVUT v Praze pořádá ve spolupráci s partnery již 21. ročník konference z cyklu Integrované inženýrství v řízení průmyslových podniků. Tématem letošního ročníku konference budou Inteligentní výrobní systémy a jejich management.

Konference se uskuteční ve středu 10. 11. 2021 od 8:30 do 17:00, na Výstavišti Brno (Sál S3, Pavilon E) a koná se, jako tradičně, při příležitosti 62. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Účast na konferenci a její povinná registrace je bezplatná. Registrovaní účastníci mají zajištěn vstup na MSV. Bližší informace, program a registraci naleznete na webových stránkách.

Stejně jako v minulých letech, i letos bude navíc součástí mezinárodní studentská vědecká konference Průmyslové inženýrství 2021, kterou pravidelně pořádá Katedra průmyslového inženýrství a managementu, Západočeské univerzity v Plzni.

MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem této konference


Pořadatel

ČVUT v Praze, FS

Fakulta strojní ČVUT v Praze je součástí nejstarší civilní technické univerzity ve střední Evropě. V roce 1864 se na této škole začalo vyučovat strojnictví jako samostatný obor a proto je tento rok považován za rok jejího vzniku.

Číst dál