Témata

Konference Integrované inženýrství v řízení průmyslových podniků

10. 11. 2021 – 10. 11. 2021

Brno
www.rep.fs.cvut.cz/konference

Ústav řízení a ekonomiky podniku je od roku 2000 každoročně při příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně pořadatelem odborné konference z cyklu Integrované inženýrství v řízení průmyslových podniků.

Ústav řízení a ekonomiky podniku, Fakulty strojní ČVUT v Praze pořádá ve spolupráci s partnery již 21. ročník konference z cyklu Integrované inženýrství v řízení průmyslových podniků. Tématem letošního ročníku konference budou Inteligentní výrobní systémy a jejich management.

Konference se uskuteční ve středu 10. 11. 2021 od 8:30 do 17:00, na Výstavišti Brno (Sál S3, Pavilon E) a koná se, jako tradičně, při příležitosti 62. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Účast na konferenci a její povinná registrace je bezplatná. Registrovaní účastníci mají zajištěn vstup na MSV. Bližší informace, program a registraci naleznete na webových stránkách.

Stejně jako v minulých letech, i letos bude navíc součástí mezinárodní studentská vědecká konference Průmyslové inženýrství 2021, kterou pravidelně pořádá Katedra průmyslového inženýrství a managementu, Západočeské univerzity v Plzni.

MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem této konference


Pořadatel

ČVUT v Praze, Fakulta strojní

Fakultu tvoří celkem 21 ústavů a vědeckých pracovišť, které pokrývají značný záběr inženýrských odborností od technické matematiky, fyziky, mechatroniky, termodynamiky, přes konstruování částí strojů, automobilů, letadlové techniky i výrobních strojů, až po zpracovatelský průmysl a jednotlivé výrobní technologie, jejich projektování a automatizaci. Fakulta strojní ČVUT je v ČR jedinou civilní fakultou, kde se vyučuje konstrukce leteckých motorů. Značný tvůrčí potenciál spočívá ve vědecko-výzkumných pracovnících a také ve studentech, kterých je téměř tři tisíce.  

Číst dál