Témata

MSV 2022 - Mezinárodní strojírenský veletrh 2022

04. 10. 2022 – 07. 10. 2022

Výstaviště Brno
www.bvv.cz/msv/

Souběžně s Mezinárodním strojírenským veletrhem se budou konat technologické veletrhy PLASTEX, PROFINTECH, WELDING, FOND-EX a IMT 2022 - Mezinárodní veletrh obráběcích a tvářecích strojů.

Hlavním tématem MSV je Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby, jeden z hlavních směrů inovačního procesu.

Mezi další zvýrazněná témata patří cirkulární ekonomika – nakládání s materiálními zdroji. Jde o trend, který je jednou z prioritních oblastí udržitelného rozvoje, a adaptace průmyslu a obchodu se bude ubírat právě tímto směrem.


V rámci MSV 2022 se uskuteční 57. ročník prestižní soutěže "Zlatá medaile MSV 2022".

Soutěž má za cíl ocenit ty nejinovativnější a nejzajímavější exponáty. Díky této soutěži může být Vaše účast na veletrhu mnohem úspěšnější. Neváhejte využít možnosti prezentace v této soutěži.

Soutěž Zlatá medaile MSV 2022 je určena pro exponáty, které jsou vystaveny veletrhu MSV 2022. Účast v soutěži Vám umožní odlišit se od konkurence a Vaše exponáty účinně prezentovat návštěvníkům i vystavovatelům.

Zlatá medaile MSV - MSV - Veletrhy Brno (bvv.cz)


MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem této akce.


Pořadatel

Veletrhy Brno

Předmětem podnikání akciové společnosti Veletrhy Brno je poskytování obchodních služeb v oblasti pořádání veletrhů a výstav ve vlastním výstavním areálu včetně poskytování technických služeb spojených s touto činností.

Společnost Veletrhy Brno je renomovanou vedoucí veletržní správou ve střední Evropě. Dodávkami veletržních expozic pro tuzemské a zahraniční zákazníky v zahraničí je rovněž významným exportérem obchodních služeb. Brněnské výstaviště představuje v ČR a SR unikátní infrastrukturu pro konání hromadných akcí – veletrhů, kongresů, firemních, kulturních a sportovních akcí.

V České republice zastupuje veletržní společnost Messe Düsseldorf.

Číst dál