Témata

O&G to Energy - Online výstava zaměřená na ropný a plynárenský průmysl

06. 10. 2021 – 07. 10. 2021

online
www.parker.com

Společnost Parker Hannifin oznámila novou dvoudenní online akci týkající se ropného a plynárenského průmyslu.

Akce přivítá odborníky z ropného a plynárenského průmyslu z celého světa, aby diskutovali o rychle se rozvíjejícím světě energetiky a klíčových výzvách, které s tím souvisejí.

Akce se zaměřuje na čtyři klíčová témata:

  • Výběr materiálů – včetně výzev, které představují boj s korozí, dostupnost materiálů a možnosti metalurgie
  • Cesty k nulovým emisím uhlíku – v rámci této části bude řeč o snižování emisí, využití vodíku, elektrifikaci, obnovitelných zdrojích a možnostech přenosu technologií
  • Digitalizace a efektivita – v rámci této části bude řeč o tom, jak zlepšit efektivitu prostřednictvím lepší správy strojního zařízení, monitorování stavu, prediktivní údržby a automatizace
  • Vylepšené dovednosti, školení a bezpečnost – zejména školení založené na technologiích a osvědčené postupy k zajištění bezpečnosti průmyslu a snížení rizik.

Společnost Parker představí v rámci virtuálních výstavních stánků nejnovější technologie v oblasti ropného a plynárenského průmyslu. K dispozici bude také školicí zóna s bezplatnými živými prezentacemi, vyhrazený prostor pro propojování odborníků z ropného a plynárenského průmyslu a přednáškové kino, ve kterém se bude promítat nový odborný obsah na vyžádání – včetně informací o trendech v oboru od Diveeny Danabalan, hlavní energetické analytičky rady Energy Industries Council.


Pořadatel

Parker Hannifin

Tato společnost s centrálou v USA už více než sto let dodává produkty v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu a je jedním z největších světových dodavatelů těchto technologií. Dodává zařízení a komponenty pro klimatizaci, elektromechaniku, filtraci, manipulaci s kapalinami a plyny, hydrauliku, pneumatiku, řízení procesů a těsnění a stínění.

Číst dál