Témata

SchraubTec – spoj, který drží průmysl pohromadě

01. 09. 2021 – 01. 09. 2021

1. 9. 2021 Leverkusen, 30. 11. 2021 Drážďany
www.schraubtec.com

Nový regionální veletrh šroubových spojů: na čtyřech místech ve čtyřech termínech.

Naše partnerské vydavatelství Vogel Communications Group (VCG) zahajuje nový průmyslový veletrh nazvaný SchraubTec zaměřený na problematiku šroubových spojů, která doposud nebyla veletržně pokryta.

První dva ročníky veletrhu se uskuteční letos. První, SchraubTec West, dne 1. září 2021 v německém Forum Leverkusen a SchraubTec Ost, následovaný 30. listopadu 2021 v drážďanském Kongresovém centrum Internationales Dresden. V příštím roce se pak budou konat další dva veletrhy a to na severu a na jihu Německa.

Regionální veletrhy jsou na vzestupu. SchraubTec West se bude konat dne 1. září 2021 v německém Forum Leverkusen, následovaný akcí SchraubTec Ost dne 30. listopadu 2021 v drážďanském Kongresovém centrum Internationales Dresden. Další dvs ropčníky pro sever a jih Německa jsou plánovány na příští rok. (Foto: J. Krause/VCG)

“Jsou témata, která prostě nelze řešit pouze digitálně. Mechanické upevňovací prvky, jako šrouby a matice, jsou technicky důležitými konstrukčními díly v průmyslových aplikacích. Šroubové spoje doslova drží průmysl pohromadě! S technickými možnostmi rostou požadavky na šroubové spoje. To vyžaduje konkrétní výměnu know-how, a to se nejlépe provádí tváří v tvář," vysvětluje Bernd Weinig, ředitel pro řešení veletrhů a partnerství ve společnosti Vogel Communications Group.

Průmysloví zákazníci jasně signalizují, že živá komunikace je nezbytná pro úspěšné podnikání. Vogel jako organizátor regionálních veletrhů chce umožnit aktuální výměnu zkušeností. Společnost již získala dobré zkušenosti s velmi úspěšným regionálním veletrhem labSupply. (www.lab-supply.info). 

Podobně i veletrh SchraubTec bude založen na shodném konceptu, který probíhá blíže k zákazníkovi (regionálně krátká cesta pro návštěvníky), s minimem vázaných zdrojů (výstavba stánku, časové a cestovní náklady), s vhodným obsahem a inovativními produkty, s vysokou kvalitou kontaktů (profesionální správa návštěvníků) a v neposlední řadě je nabízen prostřednictvím neutrální platformy VCG, která má dlouholeté zkušenosti s komunikací v průmyslové sféře.

    Sledujte průběžně www stránky veletrhu

    SchraubTec

    Drážďanská událost 30. 11. 2021 je lokačně blízko České republice. Buďte její součástí.


    Pořadatel

    Vogel Communications Group