Témata

Sensor+Test 2023 – Mezinárodní veletrh senzorové, měřicí a testovací techniky

09. 05. 2023 – 11. 05. 2023

NürnbergMesse, Německo
www.sensor-test.de

Přední mezinárodní veletrh senzorové, měřicí a testovací techniky se bude opět konat na výstavišti v Norimberku. Na Innovation Dialog se očekává více než 350 vystavovatelů.

Rozsáhlý doprovodný program, který již řadu let charakterizuje Sensor+Test, bude v roce 2023 opět doprovázen špičkovým přednáškovým fórem. Zájemci se tak již nyní mohou těšit na vysoce atraktivní program. Na fórech budou vystavovatelé ve všech třech dnech prezentovat novinky, produkty a možnosti použití. Vstup pro návštěvníky je zdarma. 

A je toho víc: zájemci, kteří nebudou moci být na místě, budou mít po akci možnost sledovat všechny prezentace živě nebo online. Mottem přednáškového fóra 9. května 2023 je „Sensory a měřicí technika pro nové energie“.

Letošní speciální program poprvé zahrnuje Job Lounge. Zde se ve čtvrtek veletrhu vystavovatelé prezentují zainteresovanému publiku se svými tématy z oblasti lidských zdrojů. Program uzavírá Veletrh pracovních příležitostíKariérní centrum, kde inženýři a studenti technických oborů dostávají tipy na uplatnění a kariéru od personalistů.

Kongres světové úrovně

Ve dnech 8. až 11. května 2023 se bude konat mezinárodní konference SMSI 2023 – Sensor and Measurement Science International Conference – poprvé jako prezenční akce v Norimberku poté, co se v roce 2021 setkala řada národních a mezinárodních vědců, vývojářů a odborníků pouze digitálně. Konference SMSI 2023 se skládá ze tří tematických bloků „Sensors and Instrumentation“, „Measurement Science“ a „System of Units and Metrological Infrastructure“.

Nový formát má vše, spojuje národní a mezinárodní zástupce z výzkumu, vědy, průmyslu a vládních institucí. Konference SMSI poskytuje platformu pro výměnu nejnovějších výsledků výzkumu. Pro více informací mohou zájemci navštívit www.smsi-conference.com.