Témata

STOM - Industrial Spring

19. 03. 2024 – 22. 03. 2024

Targi Kielce, Poland
www.targikielce.pl/en/industrial-spring

Průmyslový cyklus pod značkou STOM (Salon Technologii Obróbki Metali – Salon kovoobráběcích technologií) s doprovodnými akcemi se tradičně uskuteční v prvním čtvrtletí roku. Salon kovoobráběcích technologií je proslulý svými dynamickými prezentacemi. Ani letos tomu nebude jinak.

Představení nejmodernějších CNC strojů, obráběcích a frézovacích strojů, představení zařízení pro tvarování a obrábění plechů, ukázky řezání kovů, laserů a laserových technologií, ukázky svařování a průmyslových robotů, ukázky 3D tiskáren – to je jen několik příkladů toho, co se bude v halách centra v Kielcích konat.

Bohatá výstava, dynamické ukázky – ideálním doplňkem této nabídky jsou věcná setkání s odborníky, která jistě nebudou chybět ani v letošním ročníku.


Pořadatel

Targi Kielce

Jeden z lídrů polského výstavního trhu má k dispozici 90 000 metrů čtverečních výstavní plochy, z toho 36 000 vnitřní plochy v sedmi plně vybavených výstavních halách. Kalendář veletrhů Targi Kielce zahrnuje 70 akcí - veletrhů, výstav a 700 konferencí, včetně Plastpol - nejvýznamnějšího mezinárodního veletrhu v Polsku, světově proslulého MSPO, který se řadí na třetí místo mezi evropskými veletrhy obranného průmyslu, Sacroexpo - největšího evropského veletrhu církevních a bohoslužebných předmětů a Agrotech - zemědělského veletrhu, který se těší největší návštěvnosti.

Číst dál