Témata

Veletrh Technology Days

06. 06. 2023 – 08. 06. 2023

Pardubice, Ideon
www.technologydays.cz

Pardubice se v červnu stanou centrem robotiky a automatizace v průmyslu. Už potřetí nabízí Stäubli možnost ponořit se do světa špičkových řešení pro nejnáročnější úlohy v robotice a automatizaci. V termínu od 6. do 8. června se v pardubickém Ideonu budou konat Technology Days 2023, firemní veletrh zaměřený na moderní průmyslové technologie doplněné o odborné přednášky.

Technology Days nejsou zaměřeny pouze na roboty, ale poskytují ucelený pohled na související témata díky účasti 14 partnerských společností i dalších divizí společnosti Stäubli – Electrical Connectors a Fluid Connectors. V minulosti akce přilákala téměř 1000 návštěvníků, primárně odborníků z různých výrobních podniků z celé České republiky, otevřená je i pro studenty a laickou veřejnost se zájmem o moderní technologie.

Vstup na akci je zdarma, stačí se předem registrovat na webu organizátora.

https://solutions.staubli.com/technologyDay_23


Zúčastněte se této mimořádnou událost, objevte inovace a trendy v oboru a získejte poslední know-how od expertů z předních českých firem. Je to unikátní příležitost pro networking, sdílení nápadů a poznatků, rozšíření znalostí.


MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem této akce.


Pořadatel

Stäubli Systems

Stäubli je globální poskytovatel řešení v oblasti mechatroniky se třemi specializovanými činnostmi: konektory, robotika a textilní průmysl. Poskytuje služby zákazníkům, kteří chtějí zvýšit svoji produktivitu v mnoha průmyslových odvětvích. Stäubli je mezinárodní společnost, která v současnosti působí v 29 zemích a má obchodní zastoupení v 50 zemích na čtyřech kontinentech. Společnost Stäubli, která byla založena v roce 1892, dnes sídlí v obci Pfäffikon ve švýcarském kantonu Schwyz.

Číst dál