Témata

Veletrh Formnext 2023

07. 11. 2023 – 10. 11. 2023

Messe Frankfurt, Německo
formnext.mesago.com/

Na veletrhu Formnext se v listopadu sejde více než 800 vystavovatelů a více než 30 000 návštěvníků a promění Frankfurt nad Mohanem v hlavní město aditivní výroby.

Jako centrum pro aditivní výrobu je Formnext mezinárodním místem setkání odborníků na průmyslový 3D tisk a profesionálů v oblasti výroby z celé řady aplikačních odvětví. S veletrhem ve Frankfurtu, stejně jako s obsahem v průběhu roku, Formnext spojuje odborné znalosti a vytváří jedinečnou zkušenost zaměřenou na intenzivní, profesionální výměnu a přístup k nejnovějším AM řešením. Tato kombinace umožňuje komunitě aktivně utvářet příští generaci inteligentní průmyslové výroby.


Pořadatel

Mesago Messe Frankfurt

Společnost Mesago, založená v roce 1982 se sídlem ve Stuttgartu, se specializuje na výstavy a konference na různá technická témata. Společnost patří do skupiny Messe Frankfurt Group. Mesago působí mezinárodně a není vázán na konkrétní místo. Se 160 zaměstnanci Mesago pořádá akce ve prospěch více než 3 300 vystavovatelů a více než 110 000 odborných návštěvníků, delegáti konference a řečníci z celého světa. Řada obchodních sdružení, vydavatelství, vědecké ústavy a univerzity úzce spolupracují se společností jako poradci, spolupořadatelé a partneři.

Číst dál