Témata

Webinář: Elektronická mobilita se blíží, ale kam mám nyní investovat?

13. 10. 2021 – 13. 10. 2021

online
www.emag.com

S rostoucí poptávkou a výrobou hybridních a elektrických vozidel se objevilo mnoho nových dílů, a proto se pro plánovače výroby objevily nové procesy. I když to může být zdrcující, vytváří to také velký potenciál pro dodavatelský průmysl.

Tyto díly pro elektromotory nabízejí obrovský potenciál!

S rostoucí poptávkou a výrobou hybridních a elektrických vozidel se objevilo mnoho nových dílů, a proto se pro plánovače výroby objevily nové procesy. I když to může být zdrcující, vytváří to také velký potenciál pro dodavatelský průmysl.

Na příkladech ze skutečného světa vám v rámci tohoto webináře ukážeme, jaké díly budou v budoucnosti nejžádanější a jak optimalizovat výrobu těchto dílů.

Pokud přemýšlíte o tom, jak zlepšit své produkční portfolio pro e-mobilitu, tento webinář si nemůžete nechat ujít! Ušetříme spoustu času, takže se můžete na všechny své dotazy zeptat našich odborníků, živě ve studiu.


Pořadatel

Emag

Výrobní program společnosti Emag zahrnuje vertikální a horizontální soustružnická centra a multifunkční výrobní centra, jakož i univerzální hrotové brusky pro vnitřní a vnější broušení, univerzální centra pro obrábění a broušení zakřivených ploch vačkových a klikových hřídelí, stroje pro indukční kalení, elektrochemické obrábění, frézování a broušení ozubení, laserové svařovací systémy, automatizaci a kompletní výrobní linky.

Číst dál