Témata

Accolade Holding

Poskytuje prvotřídní infrastrukturu pro podnikání v Evropě. Nejčastěji pro nájemce světových značek z oblastí e-commerce, zpracovatelského průmyslu a logistiky. V České republice, Polsku, Německu a na Slovensku vlastní síť 41 industriálních parků s certifikací BREEAM zaručující udržitelný a šetrný přístup k životnímu prostředí. Za již téměř deset vytvořila společnost portfolio komerčních nemovitostí o rozloze 3 mil. m² v hodnotě 2,6 mld. EUR. Neinvestuje pouze do výstavby nových projektů, ale také do revitalizace zanedbaných brownfieldů. V roce 2020 dosáhl jejich podíl v našem portfoliu na 38 %. Celková plocha obnovených lokalit je cca 1 137 000 m2. V roce 2014 založila skupina fond prvotřídních průmyslových nemovitostí Accolade Fund Sicav, do kterého mohou investovat kvalifikovaní investoři a podílet se tak na rozvoji moderního průmyslu. V roce 2017 koupila skupina provozovatele druhého nejfrekventovanějšího letiště v České republice, Brno-Tuřany. 

Kontakty

Sokolovská 394/17, 180 00 Praha 8 - Karlín

Sociální sítě


Články Accolade Holding

V Chebu stojí nejekologičtější průmyslová budova na světě

Developerská společnost Panattoni postavila v Chebu průmyslovou budovu, která se stala nejekologičtější průmyslovou budovou na světě. Získala hodnocení na úrovni Outstanding a rekordní skóre 94,2 procenta dle prestižní certifikace udržitelnosti BREEAM 2016 New Construction. Tato moderní průmyslová hala v Panattoni Parku Cheb South má celkovou rozlohu přes 40 000 metrů čtverečních, většinu plochy si pronajímá německý online prodejce automobilových dílů Autodoc, který aktuálně operuje v 27 evropských státech. Investorem projektu je skupina Accolade.

Nové prostory pro automobilovou výrobu v Kladně

Korejská společnost Hanon Systems Thermal Technologies, jež je významným výrobcem dílů do klimatizačních a chladicích systémů pro automobily, rozšíří svoji výrobu v průmyslové zóně Kladno-jih do nových prostor.

Doosan Bobcat otevře novou skladovací halu na Berounsku

Stavitel průmyslových zón Panattoni a investor do infrastruktury pro podnikání Accolade připravují ve Zdicích na Berounsku moderní halu pro společnost Doosan Bobcat. Tento větový výrobce kompaktních nakladačů a bagrů ji využije pro příjem, kontrolu, třídění, skladování a přípravu materiálu a komponentů pro zásobování výrobních linek v nedaleké Dobříši, kde má kromě výrobního závodu také inovační centrum a školicí středisko. V hale o velikosti 13 500 m2 najde práci přibližně 80 zaměstnanců a hodnota nemovitosti se vyšplhá k 300 milionům korun. Spuštění provozu se plánuje v průběhu roku 2022.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce