Témata

ACI Laser

Jedním z předních výrobců značících laserů je firma ACI Laser, kterou v České a Slovenské republice zastupuje firma Stroje JMK.

Společnost ACI Laser byla založena v roce 1999. Vyvíjí, vyrábí a prodává laserové systémy pro efektivní a přesné laserové popisovánímateriálů v průmyslovém odvětví. Již 20 let přesvědčuje zákazníky inteligentními a intuitivními řešeními. Laserové systémy se vyznačují nízkou spotřebou energie, vynikajícím poměrem ceny a výkonu a extrémní životností.

O úspěchu ACI Laser svědčí více než 5 000 instalovaných systémů po celém světě. Zaměření na potřeby trhu zajišťuje neustálý další vývoj produktů. Přínos pro zákazníka je vždy v popředí zájmu. Zákazníci jsou nejen uživateli, ale také poskytují důležité podněty pro inovativní řešení.

Kontakty

Steinbrüchenstraße 14, 99428 Nohra
Tel: +49 3643 41520

Sociální sítě


Články ACI Laser

Laserové popisování s množstvím výhod

Programovací software pro popisování Magic Mark od firmy ACI Laser je rozhraním mezi uživatelem a laserovým systémem. Proto hraje významnou roli při rozhodování před objednáním.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce