Témata

Automa CZ

Přední český hráč v oboru průmyslové automatizace s 30letou historií se zaměřuje na konstrukci a výrobu jednoúčelových strojů, výrobních linek a robotických pracovišť. Specialisté pomáhají zákazníkům od počátečních fází projektu vytvořením konceptu řešení, který komplexně pokryje všechny potřeby a požadavky – funkční, výkonnostní i bezpečnostní. Každý dodaný stroj, linka, stanice je unikátní a vždy navržen přesně podle individuálních požadavků a potřeb zákazníka. Společnost je součástí skupiny Central European Automation Holding – středoevropské skupiny firem specializovaných na automatizaci. Zajišťuje komplexní služby lokálním i nadnárodním zákazníkům ze segmentů automotive, elektrotechniky, potravinářského průmyslu a dalších.

Kontakty

Nebřehovice 39, 386 01 Strakonice
Tel: +420 383 321 111

Sociální sítě

LinkedIn: @automa-cz

Články Automa CZ

Naše práce je zábava a dobrodružství

Automatizace průmyslové výroby je jedním z nejvýraznějších trendů současnosti. O tomto tématu jsme měli příležitost hovořit s jedním z nejpovolanějších. Pan Slavoj Musílek je jednatelem české společnosti Automa CZ a zároveň členem představenstva skupiny Central European Automation Holding (CEAH), která sdružuje firmy Automa CZ, Antra ID a Auware Engineering.

Automatizace pro menší firmy mýtů zbavená

Automatizace je tradičně spojována hlavně s velkými výrobními společnostmi a za její hlavní doménu jsou považovány automobilový průmysl a elektronika. Z konceptu Průmysl 4.0 se během let stal velmi složitý a pro běžného člověka obtížně pochopitelný fenomén. Jeho název se často používá, ale málokdo dokáže vysvětlit význam tohoto pojmu. Také o průmyslové automatizaci, robotizaci a digitalizaci panují mylné představy, že jde o něco příliš složitého, co lze jen obtížně využít v každodenním životě malých a středních podniků. Jde však o nedorozumění, které je třeba uvést na pravou míru.

Automatizace nás baví

U nás ve Strakonicích si rádi hrajeme s automatizací. Ve firmě Automa CZ navrhujeme a vyrábíme jednoúčelové stroje, výrobní linky a robotizovaná pracoviště. Děláme to už déle než 30 let a baví nás to čím dál víc. Vytvářet komplexní řešení automatizace výroby je náročná práce, máte-li splnit všechny funkční, výkonnostní, bezpečnostní i ekonomické požadavky budoucího uživatele. O to větší radost máme, když se to povede.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce